100 dni do Muzycznej Ćwiartki!

obrazek_news

Przygotowania do trzeciej edycji Ćwierćmaratonu Muzycznego wkroczyły w decydującą fazę. Przed nami ostatnie sto (a w zasadzie dziewięćdziesiąt dziewięć) dni, jakie dzielą nas od tej rozśpiewanej pierwszomajowej imprezy!

Na starcie po raz kolejny pojawią się amatorzy dynamicznych rytmów, którym pokonywanie kilometrów umilać będzie muzyka na żywo na całej trasie, jak i mocnego tempa biegowego, jako że Muzyczna Ćwiartka to jedna z najszybszych dziesiątek w naszym kraju. Może ona bowiem poszczycić się łatwą i szybką trasą – z dwoma zbiegami, ale bez wyczuwalnego podbiegu, idealną zarówno dla debiutanta, jak i zawodnika chcącego pobić swój rekord na tym popularnym dystansie.

Aby wziąć udział w biegu należy zarejestrować się na stronie: http://www.muzycznacwiartka.pl/?page_id=12 i opłacić startowe w wysokości:

a) 30 zł dla osób, które dokonają zgłoszenia i wpłaty do 31 stycznia 2014 roku.

b) 40zł od 01.02.2014 do 15.03.2014

c) 50zł od 16.03.2014 do 28.04.2014.

d)60 zł w Biurze zawodów

Skoro pierwszy maja, to także Święto Pracy i doskonały sposób na integrację pracowników i promocję firmy poprzez sport. Organizatorzy serdecznie zapraszają do zgłaszania się pięcioosobowych drużyn, które pobiegną w Sztafecie Biznesowej, będącej imprezą towarzyszącą Muzycznej Ćwiartki.

Szczegółowe informacje i zapisy na: www.muzycznacwiartka.pl