Startuje w triathlonie i biegach ekstremalnych. Od najmłodszych lat związany z dziennikarstwem i sportem. Studiował Dziennikarstwo spec. foto na UW,...

100 letnia historia biegania: kolekcja Brooks Heritage

Bieganie to nie tylko sport, to również styl życia i bycia. 100 letnia historia marki Brooks (1914-2014) jest powodem do dumy.

I z dumą prezentujemy obiekt pożądania, wykreowany z klasyki, inspirowany kulturą i tradycją, z domieszką świeżego spojrzenia na styl. Brooks Heritage.

Nowa kolekcja Brooks Heritage jest linią, która powstała aby uczcić 100 lecie istnienia marki Brooks. Przemyca ducha biegania, podsumowuje dziedzictwo, tradycję, którą marka kontynuuje od 1914 roku.

Oddaje hołd 100 letniej historii, nie tylko obuwia ale historii ludzi, historii sportu, łącząc klasykę i styl retro z nowoczesnym, zdefiniowanym na nowo, modnym wizerunkiem.

Marka ma 100 lat – seria Heritage, zaledwie 62 dni. 4 RUN było na prezentacji najnowszego dziecka i musimy przyznać, że odzew 350 osób z całego świata – był niezwykle pozytywny.

Prezentacji kolekcji towarzyszyło ogromne zainteresowanie, buty były rozchwytywane, fotografowane, obmacywane. Ale nam również udało się do nich dobrać i dzięki temu możecie obejrzeć wszystkie modele w galerii poniżej.

Procesowi powstawania i projektowania kolekcji towarzyszy cała historia. Kolorystyka, styl – nie są przypadkowe. Nie tylko korzysta ze 100 letniej historii marki Brooks ale również przemyca ikony pop kultury, czerpiąc z kultowych kurtek Starter, stylu Beatlesów, Jackie Kennedie czy Nancie Sinatry.

Zresztą mamy na to dowody, przekonajcie się sami:

INSPIRACJE:

Kultowe kurtki Starter z lat 90tych i kolorystyka drużyn profesjonalnych lig

Inspiracja Beatlesami

Inspiracja Jackie Kennedie

Inspiracja Nancie Sinatrą

Inspiracja latami 90tymi

Powrót