Kupno prezentu, bez względu na okazję, to nie lada wyzwanie. Ile osób, tyle upodobań. Dlatego, aby dobrze trafić z upominkiem, najlepiej wziąć pod uwagę nie tylko kwestie praktyczne, ale przede wszystkim zainteresowania i hobby. Właśnie wybierasz się na urodziny do wielbiciela sportu? A może szukasz odpowiedniego podarku dla kibica? Poznaj 3 najlepsze prezenty dla fana sportu!

Pakiet telewizyjnych kanałów sportowych

Nie ma bardziej uniwersalnego prezentu dla wielbiciela sportu jak wykupienie mu pakietu kanałów sportowych. Dzięki takiemu prezentowi  można zaoferować mu nie tylko bardzo użyteczny prezent, ale przede wszystkim pomóc w realizacji  pasji, czyli w bieżącym śledzeniu zawodów z ulubionych dyscyplin sportowych. Jaki pakiet wybrać? To w dużej mierze zależy od budżetu oraz ulubionego rodzaju sportu solenizanta. Przykładowo, w ofercie https://telewizjaswiatlowodowa.pl/wybierz-pakiet w pakiecie „smart” za niecałe 40 zł miesięcznie można znaleźć już kanały Eleven, na których transmitowane są mecze piłki nożnej z najlepszych różnych europejskich, a także Formuły 1. Fan sportów zimowych doceni z kolei dostęp do Eurosportu, a tenisa do kanałów Polsat Sport oraz Tenis Premium.

Blender do koktajli

Potrzebujesz prezentu nie dla kibica, ale dla osoby, która lubi aktywnie spędzać czas i  uprawia sport? Sprezentuj jej blender do koktajlów! Dlaczego warto w niego zainwestować? Powodów jest co najmniej kilka. Po pierwsze, to najmodniejszy gadżet sezonu. Po drugie, można wykorzystać go do przyrządzania energetyzujących napojów owocowo-warzywnych. I po trzecie, dzięki specjalnemu kielichowi, który może pełnić też funkcję bidonu, nie ma problemów z przenoszeniem w torbie i zabieraniem przygotowane przez siebie wcześniej smakołyku np. na siłownię czy do klubu fitness.

Książka o sportowym idolu

Prezent, który nie tylko wpisze się w gusta obdarowanego, ale jeszcze nie będzie kosztował majątku. W księgarniach, zarówno tych stacjonarnych, jak i internetowych, można znaleźć całkiem spory wybór tego typu książek. Co wziąć pod uwagę podczas poszukiwań? Na pewno wspominaną już wielokrotnie ulubioną dyscyplinę sportową. Na rynku wydawniczym pojawiają się nie tylko pozycje poświęcone jej historii oraz zasad nią rządzących, ale również biografie sportowców i ich trenerów. Nowością są także pozycje zawierające płyty z zestawami ćwiczeń, najczęściej w komplecie z planami treningowymi.