4Run gra z WOŚP!

obrazek_news

Już w najbliższą niedzielę 19. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem zbierać będziemy pieniądze dla dzieci z chorobami urologicznymi i nefrologicznymi. Podobnie jak  latach ubiegłych, czeka nas wiele atrakcji. Także w Pile będzie można wesprzeć tę szlachetną inicjatywę.

Miło nam poinformować, że i my gramy razem z Orkiestrą! Wszystkich, bez względu na wiek, zapraszamy na bieg charytatywny, który odbędzie bezpośrednio po zakończeniu meczów w hali przy ul. Żeromskiego. Prowadzić go będzie lider grupy 4run – znakomity maratończyk Marek Jaroszewski. Około pięciokilometrowa trasa będzie wiodła po osiedlu Górnym, a jedynymi warunkami uczestnictwa będą chęci i wsparcie dowolną kwotą Orkiestry. Liczymy na Was, sympatycy biegania! Tym razem biegniemy nie po wyniki, ale aby dać przykład innym, zainteresować zdrowym stylem życia i pomóc chorym dzieciom.

Sportowa część Finału zacznie się o godz. 11. w pilskiej hali. Planowane są mecze z udziałem koszykarzy Basketu, siatkarzy Jokera oraz VIP-ów z Piły i okolic, a także licytacje wielu interesujących przedmiotów, wśród których szczególną uwagę (zwłaszcza miłośników biegania) proponujemy zwrócić na oryginalny medal z ubiegłorocznego jubileuszowego Maratonu Ateńskiego, wystawiony wraz z koszulką Marka Jaroszewskiego. Zapraszamy!