4RUN TEAM

// 4RUN Team Bydgoszcz

Bydgoszcz bije rekordy: XI Biegu im. Rodziny…

 

obrazek_news

Piękne zakończenie sezonu 4RUN Bydgoszcz. Piękna pogoda oraz w większości trasy wiatr w plecy sprzyjały szybkiemu bieganiu jak i uzyskaniu doskonałych wyników.

// Inne miasta

Kraków: trener biegania poszukiwany

 

obrazek_news

Profesjonalny sklep biegowy w Krakowie, szuka pozytywnej osoby zaangażowanej w świat biegania. Trenera, który poprowadzi treningi, przekaże swoją fachową wiedzę i zmotywuje do działania

// 4RUN Team Warszawa

Nocny Runmageddon Sopot 2015: relacja,…

 

obrazek_news

Po raz pierwszy biegowe piekło rozegrało się pod osłoną nocy. Warunki mocno zimowe jak na pełnię lata. Wróciliśmy z Nocnego Runmageddonu, czy było ciężko? Część 1

// 4RUN Team Piła

Łemkowyna Ultra-Trail 2015: zdjęcia

 

obrazek_news

W dniach 23-25 października w Beskidzie Niskim odbyła się kolejna edycja popularnych biegów górskich, Łemkowyna Ultra-Trail 2015

REGULAMIN KLIKNIJ

RANKING KLUBOWY – AKTUALNI LIDERZY

Mężczyźni

WALDEMAR PYTLARZ: 676

BARTOSZ KRYSKE: 643

TOMASZ BIESIADA: 584

Kobiety

KATARZYNA WROTECKA: 380

MAGDALENA PLASZCZYK: 206

ALINA SZNABEL: 142

Kim jesteśmy?

4Run Team to ludzie, dla których bieganie to prawdziwa pasja. Wspólne treningi i zawody motywują nas do pracy nad formą i pozwalają miło spędzić czas. Są wśród nas osoby prezentujące wyniki na niemalże zawodowym poziomie, ale nie brakuje również takich, dla których bieganie to przede wszystkim rekreacja i dobra zabawa. Wszyscy razem tworzymy zgrany zespół.

Co nas wyróżnia?

Przede wszystkim kanarkowe koszulki z logo Brooksa 🙂

A na serio – jesteśmy grupą otwartą na wszystkich biegaczy niezależnie od wieku i stażu biegowego. Pragniemy naszą pasją zarażać innych i własnym przykładem pokazywać, jak sport może zmieniać całe życie człowieka.

Razem przebiegliśmy już tysiące kilometrów i uczestniczyliśmy w niezliczonej ilości zawodów, na których niejednokrotnie święciliśmy spore sukcesy. Ostatnio – trzecie miejsce w klasyfikacji drużynowej podczas Łódź Maraton Dbam o Zdrowie.

Jesteśmy organizatorami Ćwierćmaratonu Muzycznego – wyjątkowego biegu na którym sport i muzyka graja pierwsze skrzypce.

Jak dołączyć?

Zapraszamy na nasz cotygodniowe czwartkowe treningi. Rozpoczynamy o godzinie 18:30 pod sklepem 4Run w Pile (ul. Miskiewicza 95 A).

Warunkiem wstąpienia jest wypełnienie deklaracji członkowskiej i opłacenie składki w wysokości 100 zł na rok.

Co zyskujesz?

Członkowie 4Run Teamu mają możliwość uzyskania dofinansowań na wyjazdy grupowe na zawody. (Listę dofinansowanych zawodów ustala Zarząd Klubu).

Mogą oni również aktywnie działać na rzecz Klubu: uczestniczyć w walnych zebraniach, wybierać oraz kandydować na członków Zarządu, zgłaszać swoje pomysły i wnioski dotyczące rozwoju Klubu.

Członkowie 4Run Teamu regularnie opłacający składki członkowskie mogą również korzystać z Rabatów na zakup sprzętu biegowego marki Brooks w sklepie 4Run w Pile. (W tym zniżka na zakup stroju klubowego i nadruk logo oraz imienia na ubraniach).

Kontakt

Osobisty – w sklepie 4Run

Telefoniczny – 512 249 822 lub

Mailowy – team@4run.pl

Dane Klubu:

KLUB BIEGOWY 4 RUN TEAM PIŁA
UL. Mickiewcza 95A

64-920 PIŁA

Nasz profil na FACEBOOKU >>

Konto bankowe:

BZWBK
52 1090 1320 0000 0001 1721 2964

Władze Klubu:

Marek Jaroszewski – Prezes

Waldemar Łastowski – Wiceprezes

Katarzyna Wrotecka – Sekretarz

Ewlina Poterała- Skarbnik

 Joanna Kurzajczyk – Członek Zarządu

AKUTUALNOŚCI Z ŻYCIA KLUBU