Akademia Biegowa Brooks 2015: Centrum Biegowe Ergo Warszawa
Startuje w triathlonie i biegach ekstremalnych. Od najmłodszych lat związany z dziennikarstwem i sportem. Studiował Dziennikarstwo spec. foto na UW,...

obrazek_news

Przyglądaliśmy się jak wyglądają otwarte treningi organizowane przez amerykańską markę biegową. Testy sprzętu, nagroda dla każdego, zniżka na zakupy i trening pod okiem mistrza. Wpadacie?

Akademia Biegowa Brooks. To inicjatywa dla wszystkich biegaczy, niezależnie od ich poziomu zaawansowania

. Amerykański producent specjalistycznego obuwia do biegania organizuje w całej Polsce serię spotkań. Wpaść może absolutnie każdy i na miejscu sprawdzić, przetestować najnowsze modele butów do biegania. Oprócz tego złapać zniżkę na zakupy, a po treningu wyjść z upominkiem od marki.

Głównym punktem wieczoru jest trening. I to nie byle jaki, bo pod okiem utytułowanego na świecie maratończyka i wicemistrza Polski w maratonie, Marka Jaroszewskiego. Bez obaw o Wasze umiejętności! Na treningu jest podział na dwie grupy, nikt nie pozostaje porzucony.

Akademia Biegowa podróżuje po całej Polsce. Macie więc okazję złapać ją w swoim mieście i darmowo zobaczyć, co w biegowym świecie piszczy. Zdobyć małe co nieco, a przede wszystkim poznać pozytywnie zajawionych ludzi i wskazówki od prawdziwego eksperta.

Powrót