Aktualności


// Trasa i zapisy: 11. PZU Półmaraton…

news_obrazek

Znamy trasę 11 edycji PZU Półmaratonu Warszawskiego 2016. W tym roku wystartuje z jednej z najbardziej rozpoznawalnych lokalizacji stolicy: Placu Trzech Krzyży. Zobacz trasę i zapisy na bieg.


// Mistrzostwa Europy 2016 w Polsce: w…

news_obrazek

Warszawski wieżowiec Rondo 1 będzie gospodarzem Mistrzostw Europy 2016 w bieganiu po schodach. Polacy są faworytami imprezy i na pewno powalczą o medale.


// Top 15: wyprzedaże butów do biegania

news_obrazek

2016 rok to wyprzedaż modeli butów do biegania z poprzednich sezonów. Gorszych? W żadnym wypadku. Zobaczcie 15 propozycji, które wybraliśmy. Ulga dla portfela, szeroka rozmiarówka i solidne modele.


// Zdrowych Świąt!

news_obrazek

Wyjątkowo, w te wyjątkowe dni, bez pośpiechu, bez wyścigów, bez ganiania, bez latania, bez napierania – zwolnijcie tempo.


// Jaki prezent biegowy kupić na…

news_obrazek

Propozycje prezentów pod choinkę do 150 zł. Wiemy, że przynosi je Mikołaj, ale gdyby jednak nie dobiegł na czas, to zobaczcie prezenty biegowe na święta 2015: 25 propozycji


// Reprezentacja Polski na Mistrzostwa…

news_obrazek

Znamy nazwiska 14 polskich biegaczy, którzy wystartują 13 grudnia w 22 Mistrzostwach Europy w Biegach Przełajowych 2015. Gdzie? W Hyères na francuskim wybrzeżu Morza Śródziemnego.

1

2

3

82

wcześniejsze »