Aktualności


// Sportowych Świąt!

news_obrazek

Życzymy biegaczom i tym którzy chcieliby nimi zostać. Tym którzy są nimi raz w miesiącu i tym którzy codziennie sobie obiecują, że nimi zostaną „od jutra to już na pewno” …


// Kolejna duża impreza w Polsce?

news_obrazek

Bydgoszcz walczy o organizację Młodzieżowych Mistrzostw Europy. Goście z europejskiej federacji właśnie odwiedzili miasto i spotkali się z władzami. Jakie mamy szanse?


// Dlaczego NIE powinieneś biegać

news_obrazek

Bieganie jest niezdrowe i prowadzi do wielu zagrożeń. Błędnie wmawia nam się, że powinniśmy biegać tymczasem prawda leży zupełnie gdzie indziej. Dlaczego powinniście unikać biegania?


// Wygraj buty Reebok ZPump

news_obrazek

Pobiegnij po buty. Dzisiaj (wtorek) o godzinie 18.00 odbędzie się wyścig ulicami Warszawy. 3 najlepsze osoby zgarniają buty Reebok ZPump – lecicie z 4RUN?


// Treningi do Runmageddonu: konkurs

news_obrazek

Wygraj treningi crossfit w całej Polsce, pakiety startowe uprawniające do udziału w biegu oraz odbierz 10% rabatu na maszynki do włosów Remington dla mężczyzn.


// Niezbędnik: 10. Półmaraton…

news_obrazek

W ten weekend lecimy w jednym z największych półmaratonów w Europie. Zobacz trasę krok po kroku i wpadnij na Expo gdzie jest DUŻA szansa na wygranie butów. I pamiętaj o zmianie czasu! 🙂


// I. ErgoSprint 2015

news_obrazek

Świetna forma treningu – na ergometrze wioślarskim. I pierwsze zawody dla amatorów i zawodowców, sprawdź się! Już w ten weekend, 29 marca.


// Białystok Półmaraton: największa…

news_obrazek

Półmaraton w Białymstoku rośnie w siłę. 17 maja biegacze ruszą ulicami miasta na trasie liczącej 21 km. Do tego szybka „piątka”. Zobaczcie trasę i zapowiedź imprezy, której 4RUN jest patronem

« późniejsze

1

7

8

9

82

wcześniejsze »