Bezprzewodowe słuchawki do biegania: Jabra Sport Wireless+: zapowiedź

Kabel przeszkadza w biegu? Plącze się? Nie chcąc zaczepiać o niego rękami chowasz go pod koszulkę? A może by tak z niego zrezygnować?

Stłuczony telefon, bolące uszy, wyrwany kabel, dyndające elementy niepozwalające skupić się na biegu. I to do akcji wszystkim biegającym z muzyką wkracza Jabra: producent zajmujący się tylko słuchawkami, poświęcił osobny rozdział swojej historii biegaczom i ich problemom. Sprawdzamy bezprzewodowe słuchawki na treningu.

Spełniają wymagania amerykańskiej armii

Słuchawki Jabra Sport Wireless+ odporne na działanie deszczu, wstrząsy, piasek i kurz są zgodne ze standardami wojskowymi USA!

Idziemy o zakład, że wielu z Was jest w stanie pokonać tych Panów biegowo 🙂

Co na pokładzie?

Mają wbudowane radio, dzięki temu można słuchać muzyki, bez konieczności zabierania ze sobą kolejnych urządzeń. Ważą niewiele, więc nie powinny obciążać ucha. Liczne wkładki EarGels™  mają zapewnić idealne dopasowanie. Jesteśmy w trakcie sprawdzania jak mocno się trzymają, czy są wygodne i rzeczywiście tak pancerne jak podaje producent. Raport i opinia o bezprzewodowych słuchawkach do biegania Jabra Sport Wireless+ już wkrótce. Pora na trening wolny od kabli!

fot. Ewa Marczewska 4RUN

Powrót

  • Kaja Pasiniec

    Dla mnie faworytem i tak są trekzy Titanium, za sprawą tego ze czuje sie w nich po prostu bezpieczniej, mają przewodnictwo kostne – umozliwiają mi uniknięcie niebezpieczeństwa w róznych sytuacjach na zewnątrz. Polecam poczytać o tej technologii 🙂