Bieg na Piątkę! – poczuj atmosferę maratonu

obrazek_news

Jak co roku, w ostatnią niedzielę września wystartuje Maraton Warszawski. Będzie to już 35 edycja, podczas której stolicę opanują biegacze z całego świata. Tym razem jednak nie będą to tylko maratończycy. Wszyscy, którzy jeszcze nie czują się na siłach by zmierzyć się z dystansem 42,195 km będą mieli okazję, by wystartować w imprezie towarzyszącej jubileuszowemu 35. Maratonowi Warszawskiemu – w BIEGU NA PIĄTKĘ. Zapisy właśnie ruszyły.

Zawodnicy „Biegu na Piątkę” wystartują 29 września, 30 minut po maratończykach i ruszą w kierunku ronda de’Gaulla.
Po okrążeniu słynnej palmy, która znajduje się niemalże na półmetku trasy, biegacze wrócą na prawy brzeg Wisły, by finiszować na błoniach Stadionu Narodowego.

„Bieg na Piątkę” to wyjątkowa szansa dla wszystkich początkujących biegaczy oraz tych nielubiących ekstremalnych dystansów, by poczuć magiczną atmosferę startu w Maratonie Warszawskim – największym biegu na tym dystansie nie tylko w Polsce, ale i w Europie Środkowo – Wschodniej.

W „Biegu na Piątkę” wystartuje 5.000 zawodników. Opłata startowa za udział w biegu wynosi 40 złotych, a zapisy będą otwarte do momentu wyczerpania puli 5.000 numerów.

Regulamin i szczegółowe informacje dotyczące „Biegu na Piątkę” znajduje się na stronie: www.maratonwarszawski.com