Biegi Niepodległości w całej Polsce

obrazek_news

W oczekiwaniu na największy bieg: XXVI Bieg Niepodległości w Warszawie: 15 tysięcy pakietów startowych, relacja na żywo i mnóstwo atrakcji dla kibiciów.

Przygotowana przez organizatorów pula 15 tysięcy pakietów rozeszła się już trzy tygodnie przed startem. Jednak Bieg Niepodległości to nie tylko oferta dla samych uczestników. Przygotowano wiele atrakcji dla kibiców zgromadzonych na trasie Biegu i przed monitorami komputerów.

Transmisja „na żywo”

Relacja on-line to zupełna nowość nie tylko w cyklu Zabiegaj o pamięć, ale na rynku biegowym w ogóle. Każdy, kto nie będzie miał możliwości pojawienia się na wydarzeniu, będzie miał okazję oglądać transmisję za pośrednictwem strony organizatora:

www.aktywnawarszawa.waw.pl. W godzinach 10.30 – 14.00 będzie można śledzić relację z Biegu, pokazaną za pośrednictwem 6 kamer. Część kamer zostanie rozlokowana na trasie Biegu, jedna z nich będzie relacjonować obraz ze studia biegowego oraz, po raz pierwszy w Polsce, kamera będzie towarzyszyła jednemu z zawodników – komentatorowi Biegu –Wojtkowi Staszewskiemu. Relacja bezpośrednio z trasy Biegu, pozwoli oglądającym w większym stopniu wczuć się w rywalizację na trasie.

Do transmisji obrazu wykorzystana zostanie technologia satelitarna z gwarantowanym pasmem przesyłu oraz najbardziej zaawansowane technologicznie urządzenia do transmisji w ruchu, z których korzystają największe stacje telewizyjne (np. BBC).

Biegniemy i pomagamy

Już po raz czwarty firma Amway Polska zaangażuje się w największe w kraju wydarzenie biegowe, jakim jest XXVI Bieg Niepodległości w Warszawie. Podczas tegorocznego Biegu Amway Polska przekaże po 2 PLN za każdego uczestnika Biegu na konto Fundacji „Wychowanie przez Sport”. Cała kwota zostanie wykorzystana na edukację i propagowanie biegania wśród najmłodszych.

Z okazji 80. urodzin marki NUTRILITE™, należącej do Amway, podczas XXVI Biegu Niepodległości będzie realizowana kampania „Przybij Piątkę”, której zadaniem jest walka z niedożywieniem dzieci. Podczas Biegu na stoisku marki Nutrilite można będzie wesprzeć akcję poprzez odbicie kolorowego odcisku dłoni. Za każdy odcisk dłoni firma Amway przekaże 1$ na walkę z niedożywieniem dzieci.

A Wy w którym Biegu Niepodległości startujecie w tym roku?

Powrót