Model „Amsterdam” powstał z okazji Mistrzostw Europy w Lekkiej Atletyce. Gdzie Polacy zajęli pierwsze miejsce w klasyfikacji medalowej!

Mistrzostwa-Europy-Amsterdam-2016-zdjęcia-European-Championships-gallery-photo-running-bieganie-25-1142x760

Limitowana wersja butów do biegania Brooks Launch 3

Brooks Launch 3 Amsterdam buty do biegania limitowane fot. 4run (3)

Ten szybki model jest dedykowany Lekkoatletycznym Mistrzostwom Europy, które odbyły się w Amsterdamie w 2016 roku. Marka Brooks Running, była partnerem technicznym ME. Mistrzostw dla nas szczególnych, bo po raz pierwszy w historii Polacy zwyciężyli w klasyfikacji medalowej.  Zdobyli 12 medali – sześć złotych, pięć srebrnych i jeden brązowy.

klasyfikacja medalowe amsterdam mistrzostwa europy 2016

Brooks Launch 3 Amsterdam

W limitowanej wersji znajdziecie wszystkie cechy modelu Launch. To szybki, neutralny but, który dobrze współpracuje na twardej nawierzchni. Nie przytłacza swoją wagą (275 gramów w wersji męskiej), a przetaczaniu stopy pięta-palce, towarzyszy lekkość i swoboda.

Brooks Launch 3 Amsterdam buty do biegania limitowane fot. 4run (4)

Launch nie pozostawi Was bez wsparcia wszędzie tam, gdzie układ ruchu potrzebuje amortyzacji. Ta jednak nie przytłacza, a w połączeniu z wentylacją na wysokim poziomie, daje pożądaną lekkość biegu. Drop w tym modelu wynosi 10 mm.

Gdzie kupić?

Limitowana wersja jest dostępna na stronie producenta i w najlepszych sklepach biegowych w Polsce m. in. w Sklepie Biegowym, Sklepie Biegowym ERGODotSport, Olimpius, Runners World.