Wszystko co musisz wiedzieć o 10 odsłonie najbardziej uniwersalnego modelu do biegania. Ghost 10 to amortyzacja, stabilizacja i wysoka jakość materiałów. Najlepszy but pierwszego wyboru dla biegaczy z neutralną stopą.

Najbardziej uniwersalny but do biegania na świecie?

Taka opinia pokrywa się z opinią magazynu Runner’s World, który nagrodził Brooks Ghost 10 takim wyróżnieniem. O jego mocnych poprzednikach, które umacniały pozycję Ghosta możecie przeczytać na naszych łamach. Ghost 8 tutaj, a Ghost 9 tutaj.

Od lewej: Brooks Ghost 8, Ghost 9, Ghost 10

Co musisz wiedzieć o „dziesiątce”? To ewolucja modelu z numerkiem 9, która zapewnia maksymalne wsparcie i amortyzację dla biegaczy z neutralną stopą. Ma neutralną charakterystykę. Buty przeznaczone do biegania po twardej nawierzchni. Ich znakiem rozpoznawczym jest mocno wyczuwalny efekt kołyski, przetaczania stopy śródstopie – palce. I duża dawka amortyzacji (drop 12 mm). Wnętrze cholewki jest pokryte przyjemnym w kontakcie ze skórą pluszem, co eliminuje ryzyko otarć.

Brooks Ghost 10 waga

Model delikatnie schudł w porównaniu do swojego poprzednika.  W nowej odsłonie waży odpowiednio: 294 gramów (męski) 249 gramów (damski).

Brooks Ghost 10 opinia

Dla kogo jest przeznaczony? Ghost 10 dostarcza wsparcia dla biegaczy o różnym stopniu zaawansowania, różnych potrzebach i biegających w różnych warunkach. System BioMoGo DNA daje odpowiednią stabilność i doskonałą, równomiernie rozłożoną amortyzację. Co to znaczy? To, że „10tka” dynamicznie dopasowuje się do kroku oraz prędkości, aby w niesamowity sposób oddać energię. To wzór komfortu: amortyzacja jest tak dopracowana, że pozwala zarówno na szybkie bieganie, jak i na spokojne długie wybiegania w wolniejszym tempie. Niezależnie od wagi biegacza.

Brooks Ghost 10 test

Pełen niezależny test już wkrótce na łamach 4RUN.

Brooks Ghost 10 cena

te

Aktualną cenę, promocję z okazji przedsprzedaży znajdziecie tutaj, na oficjalnej stronie producenta: promocja.