Przedpremiera: amerykański Brooks przedstawił zupełnie nowy model: Hyperion, szybkie buty do biegania, które na pierwszym miejscu stawiają słowo „wolność”. Przyjrzeliśmy się im z bliska i opinia jest jednoznaczna: wciągają.

Brooks Hyperion test opinia cena (1)

Brooks Hyperion 2016

Zaprojektowany zupełnie od podstaw but do biegania. Który na pierwszym planie stawia swobodę biegu i dobre wyniki. Niezwykle lekka konstrukcja nie narzuca stylu biegu i odpowiedzialność za czas przenosi całkowicie na biegacza.

Brooks Hyperion test opinia cena (2)

Jeśli nie lubicie ograniczeń, lubicie wiatr w bucie i szukacie modelu, który oddaje czystą frajdę biegu, to w Hyperionie poczujecie się jak w domu.

Przedpremiera w Polsce

Brooks Hyperion test opinia cena (3)

Wkrótce model Hyperion w wersji męskiej i damskiej trafi do polskich sklepów. My mieliśmy okazję przyjrzeć mu się z bliska. Jakość wykończenia i dbałość o detale są na najwyższym poziomie.

Buty dla szybkich kobiet i mężczyn

Brooks Hyperion test opinia cena (7)

My wyrabialiśmy swoją pierwszą opinię bazując na wersji damskiej (na naszych zdjęciach) Odsłona męska już wkrótce, będzie prezentowała zupełnie inną kolorystykę.

Co kryje się wewnątrz?

Hyperion jest neutralnym modelem o wadze około 180 g. Przeznaczony na utwardzone ścieżki i zawody, zdecydowanie lubi szybkość.

PDP_M_Hyperion_1020x400

  1. Podeszwa BIOMOGO DNA – autorskie rozwiązanie Brooksa, które w dynamiczny sposób reaguje na styl biegu i obciążenie.
  2. Panele napędowe – odpowiadają ze przekazywanie energii w efektywny sposób, responsywne – czyli czułe na styl biegu.
  3. Strefa przejścia ze śródstopia – dzięki takiemu układowi, efekt przejścia ze śródstopia na palce, odbywa się w ekspresowym tempie.
  4. Oddychająca i elastyczna cholewka – zapewnia przewiew, czuwa nad efektywną wentylacją. Jest rozciągliwa i otula stopę, umożliwia m. in. bieganie na boso.

Brooks Hyperion test opinia cena (5)

Już wkrótce sprawdzimy bliżej te szybkie diabły i damy znać gdzie możecie je kupić.

Brooks Hyperion test opinia cena (4)