Jaki obóz biegowy wybrać? Pozytywny! Zobacz jak (niezależnie od swojego poziomu!) trenowali uczestnicy Brooks Running Camp w Szklarskiej Porębie. Zbiegi, podbiegi, świetna atmosfera, wszystko pod okiem trenerów i przy wsparciu reszty drużyny.

Jeżeli zastanawiasz się czy obóz biegowy to odpowiednia forma treningu, szukasz rankingu obozów sportowych i błądzisz myślami, zadając sobie pytanie, czy warto dołączyć do drużyny, to niech te zdjęcia będą dla Ciebie dowodem i inspiracją, że warto!

Obóz Biegowy Brooks Running Szklarska Poręba 2017

Zobaczcie jak szlifuje formę na jesienne starty ekipa 4RUN TEAM Piła. Niezależnie od poziomu jaki reprezentujecie musicie poczuć taką atmosferę.

Żaden trening w pojedynkę, nie da Wam tyle, ile wsparcie drużyny i doświadczonego trenera. A ekipa 4RUN jest napędzana m. in. przez Marek Jaroszewski (wicemistrz Polski w maratonie) czy Miłosz Czechowicz (mistrz Europy w Crossduathlonie).

Do tego masa świetnych biegaczy (i biegaczek!) z różnymi życiówkami (świetnymi i nieco gorszymi) ale jednakowym poziomem zaangażowania. I uśmiechem na twarzy.

Obóz biegowy Szklarska Poręba 2017 zdjęcia/galeria

Jaki obóz biegowy/treningowy wybrać w 2018 roku?

Aby tradycji stało się zadość, mamy nadzieję, że widzimy się na obozie biegowym w 2018 roku. W jeszcze większym gronie, z lepszymi życiówkami i doskonałym zdrowiem.

Obóz biegowy z 4RUN Team i Brooks Running to nie tylko bieganie. To rodzinna integracja, są z nami całe rodziny i najmłodsi biegacze 🙂

W sezonie 2018 weźcie ze sobą dobry humor i pozytywne nastawienia a reszta przyjdzie sama (no dobra, o pogodę pomodlimy się wspólnie). 🙂 Do zobaczenia na obozie biegowym w sierpniu 2018. Każdy może do niego dołączyć, napisz na adres: team@4run.pl