Budujesz formę? Musisz tu być

Budujesz formę? Musisz tu być

obrazek_news

Forma na lato? Nawet więcej! Forma NA LATA! Otwarte, bezpłatne treningi w ramach PROJEKTU FORMA! Zobacz, co Cię omija! 

Nad Wisłą w Warszawie odbywa się genialny cykl treningowy, dzięki któremu wzmocnisz formę (nie tylko biegową) i nabierzesz motywacji do działania. Wszystko w fit-atmosferze i w towarzystwie genialnych ludzi. Bierz znajomych, dzieci, rodzinę, psa i jazda na trening. My z 4RUN też tam będziemy. Treningi tematyczne odbywają się w każdą sobotę przez całe wakacje. A że właśnie mamy początek lata to warto się przełamać i przyjść pierwszy raz.

Co czeka na miejscu?

Cykl treningów nastawiony na rozwój rożnych umiejętności tak, aby budować jak największą sprawność. PROJEKT FORMA daję wiedzę, wsparcie i motywację – Ty swoją konsekwencję i pozytywne nastawienie.

Dla kogo?

Krótko i na temat: DLA KAŻDEGO. A coś więcej? Zapraszamy wszystkich. Kobiety i mężczyzn, wysportowanych i początkujących. Pamiętajcie: aby osiągnąć oczekiwane efekty trzeba poznać właściwe wzorce ruchu. I tam właśnie się tego nauczycie.

Gdzie i kiedy?

Spotykamy się w Pomost 511, nad Wisłą, pod gołym niebem, czerpiemy ze słońca. Punktualnie o 10:30 w każdą sprzyjającą ćwiczeniom sobotę.

Organizatorem jest Pomost 511 Projekt Forma & 4 Better Mood

Karmienie

Jest rano, Wy się zmęczycie. Śniadanie? Będzie! Na barze specjalnie fit menu!

Jeśli jeszcze nie jesteście przekonani to na miejscu czeka dużo atrakcji, między innymi cotygodniowe testy opasek Garmin vivofit2 i vivosmart, które nauczą Was jak trenować w odpowiednich strefach tętna. Oprócz tego może uda Ci się zgarnąć gadżet! Opaski i rabaty do wygrania na koniec sezonu!

Dołączcie do wydarzenia na Facebooku: KLIK