Startuje w triathlonie i biegach ekstremalnych. Od najmłodszych lat związany z dziennikarstwem i sportem. Studiował Dziennikarstwo spec. foto na UW,...

Buty i strój jak druga skóra? Kolekcja Reebok One

Ultra lekka, oddychająca odzież Reebok One

Kiedy raz założysz odzież i spodenki z serii Reebok One „Woven Short”,  są raczej marne szanse że ponownie wybierzesz się na trasę bez nich. Wygląd to jedna kwestia: efekty jakie daje strój postaraliśmy się przedstawić Wam na naszych zdjęciach. Oceńcie czy się udało.

fot. Mateusz Szymański, modelka: Natalia M

Natomiast w kolekcji ONE, nie pominięto absolutnie niczego, tworząc produkt kompletny, dopracowany i w pełni spełniający potrzeby najbardziej wymagajacych sportowców.

Zobacz naszą galerię i sesję produktów Reebok One:

W prezentowanej kolekcji mamy panele wentylacyjne dbające o odpowiednią oddychalność materiału, ultra lekką wagę, odblaskowe elementy zapewniające bezpieczeństwo po zmroku, a co najważniejsze – osiągnięto w niej efekt, który sprawia, że czujemy się w nich jak we własnej skórze.

Są za to odpowiedzialne zarówno niezwykle niska waga, jak i przyjemny w dotyku materiał, który w niczym nie przypomina obcierających syntetyków często spotykanych na rynku. Dzięki temu nawet w warunkach bojowych, na długiej trasie, strój sprawdzał się doskonale nie powodując obtarć.

Oddychalność tkaniny, przekłada się na oddychalność całego ciała, o co dbają duże panele wentylacyjne, dzięki którym ani razu nie udało nam się przemoczyć stroju.

Spodenki i koszulka są dopasowane do ciała, to typowy slim fit, który nie daje wrażenia nadmiaru materiału zarazem nie będąc zbyt obcisłym.