Piękne zakończenie sezonu 4RUN Bydgoszcz. Piękna pogoda oraz w większości trasy wiatr w plecy sprzyjały szybkiemu bieganiu jak i uzyskaniu doskonałych wyników.

8 listopada 2015 ekipa 4 Run Team Bydgoszcz wzięła udział w XXI Biegu im. Rodziny Milewskich na dystansie 10km. Bieg na trasie z Rojewa do Gniewkowa był jednocześnie ostatnimi zawodami cyklu Grand Prix Województwa Kujawsko-Pomorskiego. W finałowym biegu wzięło udział ponad 400 zawodników, dla których był to jeden z ostatnich akcentów biegowych w tym sezonie.

Piękna pogoda oraz w większości trasy wiatr w plecy sprzyjały szybkiemu bieganiu jak i uzyskaniu doskonałych rezultatów przez zawodników 4RUN. Jak zwykle najszybszym zawodnikiem z teamu był Bartosz Kryske który zajął 4 miejsce OPEN oraz 1 miejsce w kat. wiekowej z rewelacyjnym czasem 32:58 (rekord życiowy).

Kolejnymi zawodnikami z ekipy byli 27. Mariusz Kryske – czas 36:24 (PB), 58. Bogumił Moroszczak- czas 38:26 (PB), 63. Mariusz Szyszka – czas 38:36 (PB) oraz Dominika Moroszczak z czasem 56:09. Niemal same życiówki – gratulujemy zawodnikom 4RUN Team Bydgoszcz!

GRAND PRIX WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO 2015

Kolejnym akcentem niedzieli była dekoracja najlepszych zawodników, którzy ukończyli cykl biegów Grand Prix województwa Kujawsko – Pomorskiego za rok 2015. Zmagania zawodników startujących trwały od marca i liczyły 15 biegów. Z czego do klasyfikacji brane były pod uwagę najlepsze czasy z 7 biegów i czas biegu finałowego, który trzeba było zaliczyć.

W klasyfikacji OPEN nagradzanych było 15 najlepszych zawodników. Tak jak rok temu na rewelacyjnej 4 pozycji w klasyfikacji OPEN uplasował się Bartosz Kryske, który do samego końca walczył o podium. Na 18 miejscu OPEN swoje zmagania zakończył Mariusz Kryske co dało mu 1 miejsce w kategorii wiekowej M30+. Natomiast Bogumił „Bodek” Moroszczak, zakończył rywalizację na 35 miejscu.

Osobne podziękowania należą się Piotrowi Sowińskiemu, który od początku rywalizacji wspomagał nas w drużynie, niestety z drużyny ubyła nam jedyna kobieta i niestety nie zostaliśmy sklasyfikowany w drużynówce w Grand Prix.

Mariusz Kryske, 4RUN Team Bydgoszcz

Powrót