Chcesz potrenować z najszybszą polską maratonką?

obrazek_news

 Zapraszamy na otwarty trening z Karoliną Jarzyńską: 29 listopada, godzina 11.00

 Już 29 listopada (sobota) fani biegania będą mieli okazję potrenować z najszybszą obecnie polską maratonką, Karoliną Jarzyńską. Aktualna rekordzistka kraju w półmaratonie będzie gościem otwartego treningu przez markę ALE – Active Life Energy.

 Początek spotkania o godz. 11:00. Wstęp wolny.

 To jedna z niewielu okazji, aby spotkać się i potrenować z Karoliną Jarzyńską. Zawodniczka większość roku spędza na przygotowaniach i zawodach poza granicami kraju. Już niedługo ponownie wyleci na obóz treningowy przed maratonem w Osace. Po wizycie w Japonii będzie natomiast przygotowywać się do startu w kwietniowym DOZ Maratonie Łódź 2015.

 – Rzeczywiście, rzadko mam okazję spotkać się z polskimi kibicami i miłośnikami biegania – przyznaje Karolina Jarzyńska. – Kalendarz startów i niezwykle ciężki trening wymuszają wielotygodniowe wyjazdy zagraniczne. W domu bywam „od święta” i zazwyczaj są to bardzo krótkie wizyty. Cieszę się, że tym razem będę mogła spotkać się z biegaczami na wspólnym treningu w Warszawie. Serdecznie zapraszam, postaram się dotrzymać tempa.

 Spotkanie odbędzie się w sobotę, 29 listopada o godz. 11:00. Zbiórka w sklepie Fast Foot przy ul. Żelaznej 58-62 w Warszawie. Po krótkim wprowadzeniu, uczestnicy udadzą się na wspólny trening z mistrzynią. Na koniec wrócą ponownie do sklepu, gdzie czekać na nich będzie napój izotoniczny ALE Race oraz upominki od sponsora zawodniczki. W treningu może wziąć udział każdy, wstęp jest darmowy. Więcej informacji na stronie wydarzenia w portalu Facebook: https://www.facebook.com/events/891031107597112/, a także na www.ALEnergy.eu

Powrót