Co nowego w sprzęcie do biegania?

obrazek_news

Co nowego w sprzęcie do biegania?

Reebok – bez rutyny

 

 

Na wiosnę/lato 2014 Reebok prezentuje nową kolekcję odzieży i butów biegowych Reebok One Series przeznaczoną dla biegaczy, którzy nie lubią rutyny. Buty na każdy rodzaj stopy i bezszwowa odzież, dzięki której unikniecie podrażnień na długich dystansach.

4 RUN już wkrótce przetestuje dla Was możliwości nowego sprzętu Reeboka.

Marka zachęca biegaczy do urozmaicenia programów treningowych poprzez podejmowanie nowych wyzwań, zmiennych dystansów, szybkości i testowanie nowych ścieżek biegowych. Bez względu na to, czy na co dzień startujesz w biegach na 5km, maratonach czy biegach z przeszkodami – kolekcja One została stworzona tak, abyś mógł całą uwagę poświęcić osiąganiu jak najlepszych wyników.

Obuwie One Series oparte jest na innowacyjnej konstrukcji buta składającej się z trzech stref odpowiadających każdej fazie stawiania kroku, co znacznie podnosi efektywność i komfort biegu, umożliwiając miękkie lądowanie, płynne przejście i szybkie wybicie.

Konstrukcja butów One Series składa się z 3 odrębnych stref, zaprojektowanych horyzontalnie (od pięty do palców), które odpowiadają na potrzeby biegaczy w każdej z faz biegu.

W kolekcji obuwia Reebok One Series na wiosnę/lato 2014 dostępne są następujące modele:

Reebok One Cushion – zapewnia maksymalny komfort biegaczom o stopie neutralnej

Reebok One Guide – przeznaczone dla lekkich i umiarkowanych nadpronatorów.

Reebok One Cushion  Trail –  zapewnia maksymalny komfort biegaczom o stopie neutralnej podczas biegów w terenie

Reebok One Lite – przeznaczone do krótkich, dynamicznych biegów, treningów interwałowych oraz startów

Reebok One Glide – buty wykorzystujące technologię Foam Fusion, przeznaczone dla biegaczy o stopie neutralnej.

Oprócz obuwia w kolekcji One Series dostępna jest również odzież biegowa z nową technologią BareMove. Ten strefowy system został zaprojektowany tak, aby zminimalizować ryzyko podrażnień, zapewnić maksymalną swobodę ruchów i oddychalność, dzięki czemu produkty sprawdzają się w każdych warunkach.

Powrót