Co Reebok przygotował jesienią? „BURN YOUR BLACK LEGGINGS”
Startuje w triathlonie i biegach ekstremalnych. Od najmłodszych lat związany z dziennikarstwem i sportem. Studiował Dziennikarstwo spec. foto na UW,...

Co Reebok przygotował jesienią? „BURN YOUR BLACK LEGGINGS”

obrazek_news

Damska kolekcja Reebok na sezon jesień – zima 2015 to postawienie na grę kolorów. Krok w naszym szarym klimacie na pewno rozsądny. Kolory zbadajcie same, bo każą Wam wyrzucić czarne rzeczy.

W sezonie jesień – zima 2015, w ramach kampanii „Burn Your Black Leggings”, marka Reebok zachęca aktywne kobiety do odrzucenia nudnych, czarnych spodni treningowych, a w zamian za to, do wypróbowania nowych, kolorowych wzorów. Według marki wyraziste kolory to przede wszystkim wyjątkowy manifest własnego temperamentu, kobiecej siły i dumy z tego, że jesteśmy aktywne oraz piękne. Głównym elementem linii są kolorowe legginsy w sześciu wzorach. Można dopasować je do temperamentu czy uprawianej dyscypliny. Poczuć komfort i swobodę ruchów. A wszystko to, dzięki technologiom – PlayDry & PlayWarm.  Co my możemy tylko rozszyfrować jako sucho & ciepło. Czy tak jest w rzeczywistości przekonamy się na własnych skórach. A efekty przedstawimy Wam na kolorowych jesiennych zdjęciach.

„Burn Your Black Leggings” – o co chodzi?

W kampanii „Burn Your Black Leggings”, promującej najnowszą kolekcję Reebok, wzięło udział siedem ambasadorek marki. Każda z nich wystąpiła w modelu legginsów, który najlepiej oddaje jej osobowość, ale też najlepiej sprawdza się podczas dynamicznych treningów. Akcja ta ma zachęcić kobiety do noszenia barwnych ubrań trening: ten na zewnątrz i na salę.

Zaproszone do kampanii kobiety reprezentują różne dziedziny sportu i różne podejście do aktywności fizycznej. Wśród nich znalazła się ambasadorka marki Reebok – mistrzyni świata UFC Joanna Jędrzejczyk. A także: znana ze swojego zamiłowania do sportu, top modelka Kamila Szczawińska oraz wyjątkowe trenerki fitness, które na co dzień realizują swoje pasje na salach treningowych, w takich dziedzinach jak: trening funkcjonalny, joga, crossfit czy dance.

Ambasadorki akcji

Joanna Jędrzejczyk, mistrzyni świata UFC – największej i najbardziej prestiżowej organizacji MMA na świecie.

Kasia Bigos, trenerka fitness, crossfit i pole dance. Autorka programu treningowego FireWorkout.

Karolina Erdmann, założycielka szkoły Yoga Beat. Ukończyła kurs jogi w Nowym Yorku u boku Tary Stiles, globalnej ambasadorki marki Reebok, inspirującej na codzień tysiące kobiet.

Kamila Szczawińska to jedna z najbardziej aktywnych polskich top modelek.

Ines Madejska, tancerka oraz instruktorka fitness. Wielbicielka stylów – hip hop, house oraz dance hall. Ines na co dzień prowadzi zajęcia fitness. Specjalizuje się w dance aerobic oraz step.

Marzena Pater to instruktorka tańca nowoczesnego, dla której taniec jest pasją i wyznacznikiem własnych możliwości.

Dobrosława Kucharzak – to przygotowująca się do zawodów Regionals topowa polska crossfiterka.

Powrót