Ćwierćmaraton napędzany muzyką

obrazek_news

Majówka 2015 będzie rozbrzmiewała w rytmach Muzycznej Ćwiartki organizowanej przez 4 RUN. Zachęcamy do startu w jednym z najciekawszych biegów w Polsce. 4. edycja biegu z atestem PZLA czeka na biegaczy z całej Polski. Standardowo będzie nad nią czuwał jeden z najlepszych polskich biegaczy: Marek Jaroszewski.

Bieganie w rytmie muzyki. Nic tak nie dodaje siły jak muzyczny doping na całej trasie. Już po raz czwarty biegacze z całej Polski przyjadą do Piły na Muzyczną Ćwiartkę. 1 maja to okazja sprawdzenia się na bardzo szybkiej trasie z atestem Polskiego Związku Lekkiej Atletyki.

Zapisy: KLIKNIJ

– Mam nadzieję, że uda nam się stworzyć coś niezwykłego. Na wielu biegowych imprezach zespoły grają dla zawodników zmagających się z trudami trasy, ale stanowią jedynie tło. Chciałbym, aby tego dnia głównymi bohaterami byli zarówno biegacze, jak i artyści. Spodziewam się, że bieg w rytm muzyki doda sił każdemu i przyczyni się do osiągnięcia fantastycznych rezultatów – mówi Marek Jaroszewski, pomysłodawca wydarzenia.

Organizatorem biegu jest 4RUN Team – prężnie działający klub sportowy, który włącza w swe szeregi coraz liczniejszą grupę amatorów biegania. W tym wypadku w Pile. Planowane zawody mają się stać wizytówką klubu i zachęcić nowe osoby do rozpoczęcia regularnych treningów. Dodatkową motywacją dla uczestników będą wyjątkowe medale.

– Kilka lat temu wygrałem maraton w Houston i wiem, jakie znaczenie w trakcie pokonywania dystansu ma dodatkowe wsparcie. Dlatego jestem pewien, że w zawodach, które organizujemy muzyka i dobra zabawa z pewnością będą sprzymierzeńcami uczestników – dodaje Marek Jaroszewski.

Startujący z radością przebiegną każdy kilometr, wsłuchując się przy okazji w najróżniejsze gatunki muzyczne i poznając grające je pełne pasji zespoły. Co równie istotne, po biegu zostanie zorganizowany koncert z udziałem wykonawców biorących udział w imprezie.

4RUN będzie na trasie pilnując, aby każdy z Was został sfotografowany podczas swoich muzyczno-biegowych zmagań.

Zobacz jak wyglądała słoneczna edycja Muzycznej Ćwiartki w zeszłym roku

Muzyczna Ćwiartka 2014: Pobiegliśmy w rytm muzyki: KLIKNIJ

Powrót