Dieta oczyszczająca Essence Cleanse: DZIEŃ 1

obrazek_news

Czy dieta = głód? Wstęp do soków oczyszczających. Raport i opinia po pierwszym dniu. 5 zbilansowanych, lekkich posiłków dobranych pod aktywność sportową.

fot. Mateusz Szymański

Na czym polega projekt i co sprawdzam: KLIKNIJ

Diety – są ich setki: ja ruszam z tą właściwą dla aktywnych. Przez 9 dni codziennie dostarczę Wam raport z diety i picia soków oczyszczających Essence Cleanse. Sprawdź czy Ty dasz radę powalczyć o zmianę.

Dzień 1: porzuć swoje nawyki

Tego obawiałem się najbardziej. Dzień bez kawy?! Dzień bez codziennego, przepysznego obżarstwa w myśl hasła „przecież tyle się ruszam więc wolno mi wszystko”. Dieta od Essence Cleanse przez pierwsze 3 dni, dostarcza 5 zbilansowanych posiłków, dobranych pod kątem mojej aktywności. Ma to być wejście, wstęp do 3 dniowej terapii sokami oczyszczającymi. Całość jest świeża i codziennie dostarczana prosto pod dom.

Waga startowa, dzień 1:

Śniadanie

Płatki ryżowa na mleku kokosowym, maliny, borówki

Drugie Śniadanie

Sok Essence Cleanse

Dwudaniowy obiad

  • Zupa ze świeżych pomidorów z cebulką
  • Pieczone warzywa z rozmarynem na sałacie z makaronem ryżowym i puree z selera z kolendrą

Podwieczorek

Surówka z czerwonej kapusty z jabłkiem i suszonymi śliwkami

Kolacja

Sałatka z pieczonym bobem, kalarepą, pestkami dyni i czarnuszką

Trening

Tego dnia przebiegłem 6 km ze średnim tempem 5.05 na km. Mocy nie brakowało mimo wieczornego upału (28 stopni).

Czy jestem głodny?

Żołądek jest nasycony, natomiast umysł nieco się buntuje. Nie dostał za dużo cukru, nie było żadnego mięsa, było lekko i smacznie. Wieczorem miałem lekki ból głowy (ale zwalam to na wysiłek fizyczny i upał) i brzucha – to akurat normalne po terrorze jaki ostatnio przeżywał mój żołądek. Wcześniej było dużo, smacznie i o każdej porze – łącznie ze środkiem nocy.

Powrót