Dieta oczyszczająca Essence Cleanse: DZIEŃ 2

obrazek_news

Jak walczyć z głodem? 2 dzień wstępu do soków oczyszczających. Raport i opinia po drugim dniu. 5 zbilansowanych, lekkich posiłków dobranych pod aktywność sportową.

Na czym polega projekt i co sprawdzam: KLIKNIJ

Diety – są ich setki: ja ruszam z tą właściwą dla aktywnych. Przez 9 dni codziennie dostarczę Wam raport z diety i picia soków oczyszczających Essence Cleanse. Sprawdź czy Ty dasz radę powalczyć o zmianę.

Dzień 2: wewnętrzna żądza

Dzisiaj było źle. Kilka razy miałem myśli „po co mi to wszystko, skoro tyle się ruszam to przecież mogę nagiąć trochę zasady”. Wytrzymałem. To uczucie nie wzięło się z poczucia głodu (chociaż wyczuwałem go wieczorem), ale raczej z krzyczących i buntujących się nawyków. Po drugim śniadaniu zaliczyłem 1.5 km treningu na basenie, gdzie na szczęście nie odczułem spadku wydajności. Najgorsza jest druga część dnia, wtedy budzi się wewnętrzny potwór. Rozplanowałem dzień tak, aby ostatni posiłek jeść nieco po godzinie 20, bo nie każdy prowadzi taki sam sposób życia. I między bajki można włożyć jedzenie ostatniego dania do godziny 19. A co jeśli regularnie chodzę spać o 2? 🙂

Waga, dzień 2:

 

Śniadanie

Ryż waniliowy z siemieniem lnianym i duszonymi śliwkami

Drugie Śniadanie

Sok Essence Cleanse

Dwudaniowy obiad

Kapuśniak z młodej kapusty

Kasza jaglana z suszonymi pomidorami i oliwkami, grillowana cukinia

Podwieczorek

Pieczone słupki z marchewki z sezamem

Kolacja

Roladki naleśnikowe z nadzieniem fasolowo-marchewkowym na sałacie z pestkami słonecznika

Trening

Tego dnia po drugim śniadaniu przepłynąłem 1.5 km (raczej spokojnym tempem 200 metrów rozgrzewka, 1000 metrów kraul, 300 metrów ćwiczenia z ósemką i deską)