I Bieg z Łapką – podsumowanie

obrazek_news

W sobotę, 4 sierpnia o godzinie 10 za budynkiem  KS Gwiazda wystartował I Bydgoski Bieg z „Łapką”. Wystartowały w nim 52 osoby oraz 10 piesków.
Wszyscy mieli do pokonania dystans 8 kilometrów wokół malowniczego Kanału Bydgoskiego, na który składały się dwie pętle po 4 km każda. Bieg nie miał limitu czasowego, chodziło głównie o dobrą zabawę, której dzięki pogodzie i dobrej organizacji nie zabrakło.

Zwycięzcą biegu został Oskar Mika z Bydgoszczy, na podium znaleźli się także Grzegorz Maczyński i Jarosław Jagieła reprezentujący TKKF Kolejarz Bydgoszcz. Wśród kobiet najlepsza była Oliwia Popławska, drugie miejsce zajęła Dorota Traczyk, a trzecie Joanna Grabowska.

W biegu uczestniczyły także psy, najszybsza była Pusia wraz ze swoim panem, Arturem Sikorą.

Pełne wyniki biegu >>

Najszybsi zawodnicy otrzymali pamiątkowe statuetki a każdy zawodnik na mecie pamiątkowy medal w kształcie łapki.

Wszystkie pieniądze z wpisowego przeznaczone zostały na Bydgoski Klub Przyjaciół Zwierząt ANIMALS.

Serdecznie zapraszamy na kolejne edycje biegu!