I Mazurski Bieg Sylwestrowy, czyli sportowy skok w 2014 rok!

obrazek_news

Dlaczego na dwa dni przed końcem roku warto wybrać się  do Kruklina, żeby wystartować w I Mazurskim Biegu Sylwestrowym? Powodów jest co najmniej kilka!

Bieg będzie wyjątkową okazją dla wszystkich tych, którzy zdecydują się w niepowtarzalny sposób zakończyć stary, a przywitać Nowy Rok. To świetny powód do tego, żeby zimową porą wyruszyć w Krainę Tysiąca Jezior i w świąteczno-sylwestrowej atmosferze pokonać dystans dziesięciu kilometrów.  

I Mazurski Bieg Sylwestrowy dedykowany jest wszystkim miłośnikom biegania. Tym razem nie czas na mecie będzie najważniejszy. Organizatorzy biegu  liczą na dużą kreatywność biegaczy i zachęcają wszystkich do przybycia w kolorowych i oryginalnych strojach. Nagrody otrzymają nie najszybsi, a najlepiej przebrani biegacze. Wyjątkowe trofeum trafi także w ręce  najliczniejszej drużyny.

P R Z E C Z Y T A J    R E G U L A M I N >>>

Start, meta oraz biuro zawodów zlokalizowane będą w Mazurskim Siedlisku Kruklin – malowniczym ośrodku, ukrytym  pośród mazurskich lasów i jezior, gdzieś w okolicy Giżycka. Biegacze trzykrotnie pokonają piękną trasę o długości 3333m. Na mecie czekać będą na wszystkich wyjątkowe medale. Ich wygląd i forma będą niespodzianką do samego końca. Ponadto każdy uczestnik otrzyma okolicznościowego szampana, przygotowanego specjalnie na tą okazję. Po biegu, przy ognisku, będzie czas na wymianę życzliwości i noworoczne życzenia. „Biegi są dla biegaczy i to oni tego dnia będą najważniejszymi gośćmi Mazurskiego Siedliska Kruklin” – zapewniają Beata Pokrzywińska i Bartek Osior, organizatorzy I Mazurskiego Biegu Sylwestrowego.

Uczestnicy oraz wszyscy kibice będą mieli okazję na żywo usłyszeć radiowe głosy Krzysztofa Łoniewskiego i  Pawła Januszewskiego – dziennikarzy radiowej Trójki, którzy poprowadzą imprezę. To tylko jedna z wielu atrakcji, którą zaplanowali organizatorzy. Pozostałe niespodzianki owiane są słodką tajemnicą. Przekonają się o tym tylko ci, którzy 29 grudnia staną na starcie I Mazurskiego Biegu Sylwestrowego!

tekst: Beata Pokrzywińska

Powrót