II Bieg Parafialny im. Rafała Kalinowskiego

obrazek_news

W najbliższą niedzielę, 19 czerwca w ramach festynu w parafii św. Rafała Kalinowskiego w Pile na os. Zielona Dolina odbędzie się II Bieg Parafialny im. św. Rafała Kalinowskiego.

Dystans będzie wynosił ok. 3,5 kilometra, a jego start zaplanowaliśmy na godzinę 19:00. Organizatorzy zapraszają wszystkich biegaczy i amatorów sportu na linię startu, która zlokalizowana będzie przy elektrowni wodnej (ul. Tartaczna 10).

Zapisy na bieg w trakcie trwania Festynu (lub o godzinie 18:30 przy elektrowni). Startowe w wysokości 20 zł jest „cegiełką” na budowę nowego kościoła parafialnego na osiedlu Zielona Dolina.

Dla każdego uczestnika, który ukończy bieg przewidziany jest okolicznościowy medal, a dla najlepszych biegaczy puchary. Ponadto wśród wszystkich zawodników zostaną rozlosowane atrakcyjne nagrody!

Organizatorzy biegu nie mogą obiecać pięknej pogody, ale bez względu na warunki atmosferyczne wszyscy zawodnicy pobiegną lub przejdą ten dystans z uśmiechem na twarzy, gdyż otoczeni będą fantastycznymi ludźmi i wspaniałymi terenami. Na trasie znajdzie się również fotograf, a wszystkie zdjęcia oraz relację z biegu znajdziecie na stronach internetowych sponsorów imprezy (adresy stron na numerach startowych).

Jako dodatkową zachętę do wzięcia udziału w biegu prezentujemy Wam zdjęcia z ubiegłorocznej imprezy:

Do biegu, gotowi…

Na trasie

Puchary dla najlepszych