III Bieg Główny Women’s Run Wola – relacja

obrazek_news

W ostatnią sobotę października w Lasku na Kole, na warszawskiej Woli odbył się III Bieg Główny Women’s Run Wola.
Pogoda nie rozpieszczała uczestników, ale dzielne kobietki nie poddały się jej kaprysom i pokonały trasę bez problemów. W biegu wzięły udział zarówno zarejestrowane uczestniczki programu Women’s Run oraz inne panie uprawiające bieganie rekreacyjnie. Niektórym z nich, nie tylko na mecie, ale także podczas biegu towarzyszyły dzieci i mężowie. Taki właśnie był cel imprezy – zachęcenie do aktywnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu, w gronie bliskich oraz osób o podobnych pasjach.

Pucharki Burmistrza Dzielnicy Wola oraz nagrody od adidasa powędrowały do:
Barbary Rosińskiej (Women’s Run Wola) – I miejsce
Karoliny Gutkowskiej (Women’s Run Mokotów) – II miejsce
Anny Rutkowskiej (Women’s Run Ursynów) – III miejsce.
Najlepszy czas, poza klasyfikacją końcową, miała Olga Ziętek, Medalistka Mistrzostw Polski w Triathlonie i Duathlonie, prowadzi zajęcia biegowe oraz pływackie w Trinergy. Tuż za nią do mety dobiegła Joanna Gomolińska, wicemistrzyni Europy w pięcioboju nowoczesnym, podopieczna Darka Wieczorka, głównego trenera programu Women’s Run.

Do dyspozycji wszystkich uczestników imprezy było mobilne centrum adidas, czyli adidas Running Spot, w którym fachowcy adidasa pomagali wybrać odpowiedni sprzęt i odzież oraz przeprowadzali badanie biomechaniki stóp adidas Footscan®.

Firma Barilla przygotowała dla wszystkich pyszne i zdrowe przekąski – Wasa Sandwich oraz pieczywo chrupkie Wasa Sport.
Organizowany już po raz trzeci bieg to podsumowanie sezonu biegowego Women’s Run na Woli. Treningi Women’s Run będą jednak trwały nieprzerwanie do końca listopada 2012.

Więcej informacji na www.womensrun.pl.

Powrót