IV Bieg Główny Women’s Run na Woli za nami!

obrazek_news

W ostatnią sobotę października, w Lasku na Kole, na warszawskiej Woli odbył się Bieg Główny Women’s Run Wola, czyli ostatni bieg kobiet w sezonie Women’s Run 2013. Panie, które od wiosny, w kameralnych grupkach i pod okiem trenerów biegały w każdy weekend, podsumowały w ten sposób tegoroczny sezon biegowy Women’s Run. W tym biegu najważniejszy jest udział oraz dobra zabawa w świetnym towarzystwie osób z podobnymi pasjami.

W imprezie wystartowały przede wszystkim panie, które brały udział w treningach Women’s Run. Paniom dzielnie towarzyszyli panowie oraz dzieci. Wszyscy uczestnicy szczęśliwie i z uśmiechem ukończyli bieg.

Pierwsza na mecie była Marzena Opowicz, stała uczestniczka programu i treningów Women’s Run. Drugie miejsce zajęła nastoletnia Marta Pieńkosz, która razem z mamą zaraziła się pasją do biegania już podczas pierwszych zajęć Women’s Run prowadzonych na Ursynowie przez Asię Palkę. Pierwszą trójkę zamknęła Katarzyna Tomczuk-Kuzka, trenująca z grupą Women’s Run Wola.

Zastępca Burmistrza Urzędu Dzielnicy Wola m.st. Warszawy, Pan Marek Sitarski osobiście pogratulował wszystkim uczestnikom i wręczył medale oraz upominki od klubu fitness Zdrofit Warszawa Wola. Wyraził również pełne poparcie i chęć kontynuowania programu Women’s Run w przyszłym roku.

Informacje o kolejnej edycji programu Women’s Run w Warszawie będą dostępne na stronie www.womensrun.pl oraz na fanpage’u na Facebooku.

Powrót