Jak będą wyglądali nasi reprezentanci na Igrzyskach Olimpijskich?

Stroje 4F olimpiada rio 2016 (1)

Reprezentacja Polski na Igrzyska Olimpijskie (5-21 sierpnia 2016) to najlepsi z najlepszych. I jest im potrzebny szum wokół startu, otoczka medialna i odpowiednie stroje, w których będą reprezentowali Polskę. Po prostu im się to należy. Za trud, za ciężką pracę jaką włożyli w przygotowania i uzyskanie kwalifikacji olimpijskiej. Miło jest patrzeć na dumne biało-czerwone barwy. A te w różnych wariacjach, po raz czwarty dostarczy firma 4F.

Moda w sporcie

Stroje polaków igrzyska rio 2016 4f (25)

Pokaz kolekcji zaprojektowanej specjalnie z myślą o Igrzyskach w Rio de Janeiro odbył się w Warszawie na terenie Centrum Olimpijskiego. Miałem okazję oglądać stroje startowe i reprezentacyjne, które każdy Olimpijczyk zabierze ze sobą na wyjazd. Klasyka przeplata się z nowoczesnym ujęciem. Ciężko o rewolucje w świecie strojów sportowych, zwłaszcza kiedy musisz postawić na funkcjonalność na naprawdę wysokim poziomie. Moim zdaniem polski producent poradził sobie naprawdę nieźle i o ile wygląd zostawiam Wam do oceny, o tyle na tle innych reprezentacji wypadamy naprawdę… modnie 🙂 Po cichu liczę, że to przełoży się na ilość krążków. Nie mogę też nie wspomnieć o naszych wielkich sercem i duchem niepełnosprawnych zawodnikach, których reprezentanci również pojawili się na wybiegu.

Stroje polaków igrzyska rio 2016 4f (24)

Jeśli będziecie chcieli wejść w skórę reprezentantów Polski, to część kolekcji olimpijskiej będzie można kupić w sklepach producenta.

Stroje reprezentacji Polski na Igrzyska Olimpijskie: galeria