Jubileuszowy 35. Maraton Warszawski – czas start!

obrazek_news

Dziś o godzinie 13.00 ruszyły zapisy na 35. Maraton Warszawski – na bieg wyjątkowy, bo jubileuszowy. 29 września 2013 r. Polska już po raz 35 pobiegnie w Warszawie. Będzie to narodowe święto maratonu, święto biegaczy i ich kibiców. Zapraszamy do internetowych zapisów na 35. Maraton Warszawski – Maraton Narodowy.

Światowa organizacja, europejska frekwencja, narodowy stadion – tak wyglądał zeszłoroczny Maraton Warszawski. Co czeka nas w tym roku?Jubileuszowa 35. edycja Maratonu Warszawskiego będzie wyjątkowa pod każdym względem. Cały program biegów towarzyszących, znakomity poziom sportowy, spektakularna trasa, niepowtarzalna oprawa na trasie oraz meta na płycie Stadionu Narodowego – to wszystko, i wiele więcej czeka nas w ostatni weekend września. Szczegóły dotyczące imprezy będą publikowane na bieżąco na stronie internetowej biegu www.maratonwarszawski.com.

fot: Mariusz Cieszewski

Organizatorzy Maratonu Warszawskiego liczą na kolejne rekordy frekwencji. Już teraz marcowy 8. Półmaraton Warszawski przeszedł najśmielsze oczekiwania: ponad 10,5 tysiąca zapisanych oraz ponad 7 tysięcy nadanych numerów startowych. Noworoczny plan treningowy dla wszystkich uczestników biegu ułożyła Mistrzyni Polski z 2012 roku – Aleksandra Jawor we współpracy ze swoim trenerem Zbigniewem Nadolskim. Plan jest dostępny na stronie internetowej biegu.

Powrót