Już w najbliższą niedzielę 14 Poznań Maraton!

obrazek_news

Na ten dzień wielu poznaniaków, ale nie tylko, czeka cały rok. Największa biegowa impreza w stolicy Wielkopolski – Poznań Maraton im. Macieja Frankiewicza odbędzie się już w najbliższą niedzielę, 13 października. Maraton jednak to już od dawna wydarzenie nie tylko sportowe, po raz kolejny towarzyszyć mu będą targi sprzętu sportowego – POZNAŃ SPORT FAIR 2013.

Targi POZNAŃ SPORT FAIR potrwają trzy dni i będzie można na nich zapoznać się z ofertą sprzętu sportowego oraz usług szkółek, klubów i ośrodków sportowych. Dystrybutorzy odzieży, obuwia i akcesoriów zaproszą do oglądania i kupowania produktów w promocyjnych cenach.

Największa cześć oferty przeznaczona będzie oczywiście dla biegaczy, a także rowerzystów. Wystawcy zaprezentują produkty takich marek ASICS, PUMA, NEW BALANCE, BROOKS, MERIDA, ZIPP, SHIMANO, UNIBIKE, ROCKY MOUNTAIN, SPECIALIZED, TREK, CANNONDALE, GARMIN, OAKLEY oraz wielu innych. Spektrum swoich usług przedstawią szkółki, kluby i ośrodki sportowe, a także centra fizjoterapii.

W programie znajdą się także atrakcje dla dzieci i młodzieży, w tym pokazy szkoły Kung Fu oraz Akademii Reissa.

Bezpłatnie będzie można uzyskać porady od trenerów, a także za darmo zbadać się pod kątem kontuzji (stoisko Rehasport Clinic) i dokonać przeglądu dentystycznego (stoisko kliniki Candeo)

Targi odbywać się będą w pawilonie nr 3 w godzinach:

11,12 października – 9:00 – 21.00

13 października – 9.00 – 19.00

Wstęp na targi POZNAŃ SPORT FAIR jest bezpłatny.

Ukoronowaniem imprezy targowej będzie niedziela, 13 października. O godzinie 9:00 ponad sześć tysięcy biegaczy wyruszy spod bramy północnej MTP na trasę 14. Poznań Maratonu. Na targach gościmy całe zaplecze tego wielkiego wydarzenia, a na placu Marka zlokalizowane będzie meta biegu. Gorąco zachęcamy do odwiedzenia targów POZNAŃ SPORT FAIR, które zlokalizowane będą w pawilonie nr 3 oraz do kibicowania finiszującym maratończykom. Może za rok Ty również przekroczysz metę królewskiego dystansu…?

tekst: opracowanie JD na podstawie materiałów MTP w Poznaniu.

Powrót