K2 Race – zapraszamy do Szczecina

obrazek_news

Stowarzyszenie K2 Partners zaprasza wszystkich miłośników biegania do Szczecina na K2 RACE czyli Szczecińską Masakrę Biegową. Portal 4Run właśnie dołączył do grona patronów medialnych tej imprezy.

Po ogromnym sukcesie I Biegu Górskiego na K2 pasjonaci ze Szczecina postanowili zorganizować kolejną imprezę biegową – tym razem w Parku Kasprowicza – największym i najpiękniejszym parku stolicy województwa Zachodniopomorskiego. Bieg będzie miał charakter przełajowy. Ukształtowanie terenu parku zapewni nie lada wrażenia nawet wymagającym i szukającym wyzwań biegaczom. Bieg odbędzie się na dystansie 8 km (dwie pętle po 4 km), autorem trasy jest sam Rafał Wójcik – wielokrotny mistrz Polski i uczestnik ME i MŚ w biegach przełajowych, dwukrotny mistrz Polski w biegu maratońskim. Sponsorami biegu są m.in. Asics oraz sklep biegowy Run Expert. Każdy, kto ukończy bieg otrzyma oryginalny, pamiątkowy medal, wśród wszystkich zawodników zostaną rozlosowane atrakcyjne nagrody. W ramach naszego biegu odbędą się Akademickie Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w biegach przełajowych objęte patronatem przez Rektora Uniwersytetu Szczecińskiego.

Bieg odbędzie się w sobotę 24 marca br. Można powiedzieć, iż ta sobota będzie istnym świętem biegowym w Szczecinie, gdyż imprezą poprzedzającą nasz bieg będą Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorów Młodszych w Biegach Przełajowych. Zakładamy, iż w obu imprezach weźmie udział rekordowa jak na Szczecin liczba biegaczy – tysiąc osób.

Serdecznie zapraszamy do zapisów na K2 RACE – czas ucieka w liczba miejsc jest ograniczona!!!

Szczegóły i zapisy na nasze stronie internetowej w zakładce K2 RACE.

www.k2partners.org.pl

Powrót