Wrzesień. Czy jest lepszy moment na jeszcze więcej słońca i odpoczynku? Kupując dowolne buty marki Brooks, masz szansę wygrać 1000 zł na wakacje z biurem podróży ITAKA.

Brooks Jesień 2016 Lookbook (55)

Salon firmowy Biura Podróży Itaka w Pile (w Galerii VIVO!) i amerykańska marka biegowa Brooks Running mają dla Was niespodziankę.

Kup buty i pojedź na wymarzone wakacje

Brooks Jesień 2016 Lookbook (35)

Teraz kupując dowolne buty marki Brooks w najlepszych sklepach specjalistycznych w Polsce, otrzymasz specjalny formularz. Zadanie jest proste. Musisz wpisać w nim hasło promujące Salon Firmowy ITAKA Piła i uzupełnić swoje dane. Uzupełniony formularz oddajesz sprzedawcy w sklepie i bierzesz udział w konkursie.
itaka-pila-galeria-vivo-foto0

A potem już tylko czekasz na informację czy to właśnie Ty wygrałeś bon o wartości 1000 zł do realizacji na dowolnie wybrany wyjazd. Kanary? Afryka? Ameryka Południowa? A może cudowna Tajlandia? Wybór należy do Ciebie.

Buty Brooks Running – gdzie kupić?

wakacyjne promocje brooks

Buty marki Brooks Running można kupić w całej Polsce w specjalistycznych sklepach biegowych. Żeby wziąć udział w konkursie odwiedź wybrany sklep w Polsce: SklepBiegowy.com Sklep Biegowy ERGODotSport, Olimpius   RunPlunet SportFactory czy Runners World.

Kompletna lista i mapa sklepów wymienionych powyżej, w których kupisz buty Brooks i weźmiesz udział w konkursie dostępna jest tutaj.

Czas start!

Konkurs Brooks i ITAKA trwa do 30 września. Wyniki i najlepsze hasła podamy na stronie 4RUN, a organizatorzy skontaktują się z nimi osobiście.