Planujesz sezon triathlonowy? Postaw na pozytywną i wyjątkową imprezę: Prime Food Triathlon Przechlewo. Dlaczego warto się zapisać?

Tribohaterowa poMOC na start w Przechlewie

triathlon-przechlewo-2017-zapisy-ceny-rejestracja-2

Ruszyły zapisy na piątą (jubileuszową) edycję Prime Food Triathlon Przechlewo. Będzie ona wyjątkowa pod wieloma względami: wakacyjnym terminem (26-27 sierpnia 2017), charytatywną akcją na rzecz Zespołu Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych Powiatu Człuchowskiego oraz mnóstwem niespodzianek dla zawodników i kibiców. A wszystko to w atmosferze przyjaźni, doskonałej organizacji i sportowej rywalizacji na najwyższym poziomie.

triathlon-przechlewo-2017-zapisy-ceny-rejestracja-1

Triathlon w Przechlewie to impreza wyjątkowa. Tribohaterem może zostać tutaj każdy, kto ma w sobie pasję i wolę walki. Dodatkową motywację stanowi możliwość zakończenia sezonu w sportowym gronie i rywalizacji z najlepszymi zawodnikami. W ostatnich sezonach czołówka polskiego triathlonu (na czele z Agnieszką Jerzyk, Łukaszem Kalaszczyńskim czy Kacprem Adamem) chętnie odwiedzała Przechlewo. Znanych triathlonowych nazwisk nie powinno zabraknąć też w 2017 roku.

triathlon-przechlewo-2017-zapisy-ceny-rejestracja-3

– Triathlon w Przechlewie kojarzy mi się przede wszystkim ze wspaniałą atmosferą tworzoną przed zawodników, kibiców, wolontariuszy oraz organizatorów. To doskonale zorganizowana impreza, której dodatkowym atutem są malownicze widoki na trasie – mówi Agnieszka Jerzyk, olimpijka, wielokrotna medalistka Mistrzostw Świata i Europy oraz zwyciężczyni Prime Food Triathlon Przechlewo 2016 na dystansie 56,5 km. – Priorytetem w 2017 roku jest dla mnie start w czerwcowych Mistrzostwach Europy oraz wrześniowych Mistrzostwach Świata. Ze względu na plany startowe nie wiem jeszcze, czy tak jak w poprzednich latach odwiedzę Przechlewo na zakończenie sezonu, jednak jeśli pojawi się taka okazja, to na pewno chętnie powalczę tutaj o zwycięstwo – dodaje zawodniczka.

Sukcesy czterech poprzednich edycji i pozytywne opinie uczestników motywują organizatorów do jeszcze bardziej intensywnej pracy nad przygotowaniem i organizacją jubileuszowych zawodów.

– Wykorzystując nasze dotychczasowe doświadczenia oraz zupełnie nowe pomysły, chcemy przygotować doskonałe zawody, które będą dla uczestników niezapomnianym przeżyciem i przypieczętują pozycję Przechlewa na triathlonowej mapie Polski – mówi Paweł Nowak, prezes zarządu firmy Prime Food i współorganizator imprezy. – W 2016 roku na starcie stanęło tutaj ponad 700 Tribohaterów i mamy nadzieję, że podczas jubileuszowej edycji będzie ich równie tyle, a nawet więcej. Warto również, dodać, że w tym roku 5 zł od każdego wpisowego przeznaczymy na Zespół Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych Powiatu Człuchowskiego – dodaje Paweł Nowak.

Prime Food Triathlon Przechlewo: ceny

triathlon-przechlewo-2017-zapisy-ceny-rejestracja-5

Pierwszy poziom opłat startowych na Prime Food Triathlon Przechlewo 2017 to:

  • 110 zł za dystans 28,25 km
  • 180 zł za dystans 56,5 km
  • 240 zł za dystans 112,99 km
  • 300 zł za sztafety na dystansie 56,5 km

Opłaty startowe będą rosnąć wraz ze wzrostem liczby zapisanych osób (progi dla dystansów indywidualnych to do 100, 101 – 300 i 301-500 (700) zawodników oraz do 20, 21-60, 61-100 drużyn z dla sztafet). Do startu na najkrótszym dystansie zostaną dopuszczeni zawodnicy w wieku 16-17 lat. Areną etapu pływackiego będzie Jezioro Końskie, a trasa rowerowa oraz biegowa obejmą malownicze tereny gminy Przechlewo i okolic. Tradycyjnie zawodnicy i kibice będą mogli spodziewać się wielu ciekawych akcji zarówno przed, jak i w trakcie imprezy (m.in. koleżeńskich treningów) w ramach projektu Tribohater – Tripaka Przechlewo.

Triathlon Przechlewo 2017: zapisy, rejestracja

Więcej informacji na temat Prime Food Triathlon Przechlewo 2017 oraz formularz rejestracji można znaleźć na stronie  i profilu „Triathlon Przechlewo” na Facebooku.

Jak było ostatnio?

Dlaczego warto się tam pojawić przeczytacie w naszym materiale: tutaj