Maraton Warszawski: ostatnie dni niższej opłaty startowej

obrazek_news

Do udziału w 35. Maratonie Warszawskim zgłosiło się już ponad 10 000 osób. Jeśli i Ty chcesz wziąć udział w biegu, a przy tym skorzystać z najniższej opłaty startowej, to zostało już niewiele czasu. Podstawowa stawka opłaty startowej – 100 złotych, obowiązuje tylko do końca sierpnia.

35. Maraton Warszawski wystartuje 29 września. Punktualnie o godzinie 9:00 tysiące zawodników wybiegną na ulice Warszawy, by zmierzyć się z dystansem 42,195 km. To nie koniec sportowych atrakcji, które czekają na entuzjastów biegania w ostatni wrześniowy weekend. Podczas sportowego weekendu jubileuszowego Maratonu Warszawskiego rozegrane zostaną zawody w ramach: Biegu na Piątkę, Maratonu na rolkach, a także Maratonu wózków sportowych hand-bike.

Potrzebujesz więcej słów zachęty?

  1. Maraton Warszawski to impreza na najwyższym sportowym poziomie, z piękną tradycją, która swoją renomę buduje niezmiennie od 1979 roku.

  2. Podczas Maratonu Warszawskiego pokonasz 42,195 km mijając dziesiątki najważniejszych zabytków i obiektów Warszawy – pobiegniemy m.in. ul. Marszałkowską i przez Łazienki Królewskie.

  3. Meta biegu zlokalizowana jest na najnowocześniejszej areny sportowej w Europie – na płycie Stadionu Narodowego.

  4. Na liście startowej jubileuszowego 35. Maratonu Warszawskiego jest już ponad 10 000 nazwisk! Wspólnie możemy pobić kolejny rekord.

  5. Jeżeli nie jesteś gotowy na udział w biegu maratońskim, możesz wystartować w Biegu na 5 km, który wystartuje z Mostu Poniatowskiego 30 minut po maratonie.

  6. Jubileuszowa edycja zawodów to nie tylko sam bieg, ale też rozbudowane expo, seminaria biegowe, wielobój sportowy dla najmłodszych i liczne imprezy towarzyszące trwające cały weekend.

  7. Uczestnicy Maratonu Warszawskiego otrzymują specjalną zniżkę na zakup Leksykonu Polskich Maratończyków – wielkiej księgi, w której oprócz informacji na temat historii polskiego maratonu i wszystkiego, co z nim związane, znajdą się wizytówki biegaczy, które choć raz przebiegli maraton i do 20 października dokonają wpisu do Leksykonu.

Więcej informacji na temat weekendu 35. Maratonu Warszawskiego znaleźć można na stronie: www.maratonwarszawski.com