Marek Jaroszewski laureatem programu „Lider Animator”

obrazek_news

Projekt Marka Jaroszewskiego – „Bieganie łączy pokolenia” został wyróżniony w ramach konkursu „Lider Animator” i znalazł się w gronie piętnastu finalistów, wyłonionych spośród niemal trzystu, które wpłynęły na konkurs. Głównym celem projektu pilskiego maratończyka jest zachęcenie jak największej liczby osób w różnym wieku do rozpoczęcia przygody z bieganiem poprzez wspólne, cotygodniowe treningi oraz udział w biegu ulicznym pod nazwą Ćwierćmaraton Muzyczny, planowanym na kwiecień 2013 roku.

Organizatorem trwającego od 16 kwietnia do 31 lipca konkursu była Coca Cola Poland przy wsparciu Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Ministerstwa Zdrowia. „Lider Animator” miał wyłonić i finansowo wesprzeć liderów aktywności fizycznej podczas realizacji ich projektów. Oceniając projekty Komisja brała pod uwagę uwzględnienie w nich zdrowotnych i wychowawczych wartości aktywności fizycznej, zaangażowanie dużej ilości uczestników, innowacyjność pomysłu oraz wcześniejsze dokonania liderów.

Oficjalne ogłoszenie wyników nastąpi 18 września o godzinie 12:00 podczas spotkania prasowego w Centrum Rehabilitacji Sportowej w Warszawie, ul. Przechodnia 2.

Szczegółowe informacje na temat konkursu oraz lista nagrodzonych na stronie http://www.lideranimator.pl/