Mistrzostw Polski Seniorów dzień pierwszy

obrazek_news

Starcie tytanów trwa. Po raz 86. do Bielsko-Białej zjechali lekkoatleci z całego kraju, żeby walczyć o mistrzowskie tytuły. Rywalizacja potrwa trzy dni (8-10.2010).

W pierwszym dniu rozegrano: 5000 m kobiet i mężczyzn, 100 m kobiet i mężczyzn, rzut młotem kobiet, pchnięcie kulą kobiet i mężczyzn, skok w dal mężczyzn, skok o tyczce kobiet oraz rzut dyskiem mężczyzn.       

Najbardziej spektakularne okazały się wyniki Piotra Małachowskiego, który wygrał konkurs w rzucie dyskiem uzyskując wynik 67,48 m, oraz Tomasza Majewskiego, najlepszego w pchnięciu kulą (21.25 – najlepszy wynik w sezonie mistrza olimpijskiego).

Redakcja naszego portalu ma szczególne powody do radości – nasz kolega, Radosław Kłeczek, który należy do grona Dyżurnych Testujących 4run, poprawił swój zeszłoroczny wynik. W tym roku dystans 5000 m pokonał najszybciej i wywalczył tym samym tytuł Mistrza Polski! Serdecznie gratulujemy!  

Wyniki on-line i więcej informacji o 86. Mistrzostwach Polski Seniorów w Bielsko-Białej znajdziesz na stronie Polskiego Związku Lekkiej Atletyki

foto: lekkoatletyka.plocman.pl

Powrót