Mocny początek sezonu 4RUN Team Piła

obrazek_news

Sportowy Ambasador roku z 4RUN Teamu dba o promocję Piły. Otwarcie sezonu nastąpiło w koszulkach z logiem miasta. 4RUNowcy w kanarkowych koszulkach pokazali się podczas 42. Maratonu Dębno i 8. Poznań Półmaratonu. 

Nowe stroje to najwyższej jakości technologia firmy Brooks, a także wygoda i efektowny wygląd. Cechą charakterystyczną trykotów jest prosta i kontrastująca z całością grafika w formie poziomych ciemnych pasów biegnących wzdłuż tułowia. Po prawej stronie koszulki znajduje się logo miasta Piła500, po środku i po lewej stornie umieszczono logotypy głównych sponsorów klubu. Na plecach, nad pasem, podobnie jak z przodu koszulki, znajduje się logo miasta Piła500 i logo klubu 4RUN Team. 

– Zależało nam przede wszystkim na tym, by koszulka trafiła w gusta naszych kibiców, my zaś byli identyfikowani z miastem, z którego pochodzimy” – powiedział nam zawodnik 4RUN Team – Waldemar Łastowski, który został Sportowym Ambasadorem Piły.

– Po pierwszych startach mamy pewność, że tak właśnie jest. Spotkaliśmy się bowiem z okrzykami ze strony kibiców i współzawodników: „Prawa wolna – Pilanie biegną!!!”” 

  

4RUNowcy z Piły w nowych strojach pokażą się podczas Maratonu w Łodzi. Mieszkańcy Piły będą mogli ocenić stroje pilskich mistrzów biegania już 1 maja, w trakcie zbliżającego się wielkimi krokami IV Ćwierćmaratonu Muzycznego, na który serdecznie zapraszamy.

Powrót