Może nad morze?

obrazek_news

Już tylko niespełna dwa tygodnie dzielą nas od XX Międzynarodowego Biegu po Plaży. Impreza odbędzie się 11 lipca w Jarosławcu.

Bieg co roku przyciąga wielbicieli sportu i jodu. Organizatorzy do dyspozycji zawodników oddają 15-kilometrową trasę, w tym 7 km plażą. Gościem honorowym 20. edycji będzie Irena Szewińska. Jeśli nie widoki i doborowe towarzystwo, do udziału w biegu mogą przekonać Cię nagrody: zwycięzcy w kategorii generalnej kobiet i mężczyzn za miejsca I – X otrzymają nagrody pieniężne, za miejsca XI – XV – nagrody rzeczowe. W poszczególnych kategoriach wiekowych przewidziane są nagrody za miejsca I – III. Wśród wszystkich kończących bieg dodatkowo rozlosowanych zostanie 30 nagród rzeczowych. Dla każdego uczestnika znajdzie się też okolicznościowy medal i pakiet upominkowy – koszulka, plecak i inne suweniry. W ręce najlepszych z najlepszych trafią puchary ufundowane przez Ministerstwo Sportu.

Bieg główny imprezy wystartuje o 11:00. Wcześniej, bo o 9:00 w XX Ogólnoplskich Biegach Młodzieżowych „powitanie lata 2010” zmierzą się młodsi zawodnicy (500, 1000 i 2000 metrów). Natępnie na starcie pojawią się oficjele (tym razem raczej nie w krawatach ;), aby rozegrać XV Ogólmopolski Bieg Samorządowy Warty „Bursztyn Jarosławca” (start o 10:15, dystans 2000 metrów).

Zapisy nadal trwają – formuklarz zgłoszeniowy znajdziesz tu.