Na trasie


// Półmaraton Marzanny: GALERIA, WYNIKI

news_obrazek

Galeria zdjęć i wyniki Półmaratonu Marzanny 2015. Mroźny i deszczowy początek wiosny nie przeszkodził w pobiciu rekordu frekwencji w krakowskiej imprezie.


// Bieg na Szczyt… Warszawy

news_obrazek

Czołówka pucharu świata rywalizowała w jednym z najwyższych budynków w Europie. Zobaczcie relację z podniebnych zawodów. Rondo 1 Bieg na Szczyt 2015


// Nowa Trasa Orlen Warsaw Marathon: 2015:…

news_obrazek

Przygotowaliśmy dla Was przegląd nowej trasy Orlen Warsaw Marathon, edycja 2015. Krok po kroku, zdjęcie po zdjęciu, zobaczcie jak wygląda.


// Biegi Tropem Wilczym 2015: 81 miast

news_obrazek

W 81 miastach Polski biegacze uczcili pamięć Żołnierzy Wyklętych. Historyczna idea pobudzająca do sportowego działania. Biegliście?


// Czy wszystkie imprezy biegowe są takie…

news_obrazek

Bieganie na innym kontynencie. Zobaczcie, czym różni się start w Japonii od tego w Polsce. 4RUN na 39. Nadmorskim Półmaratonie Chiba. 15 tysięcy startujących.


// Zimowe biegi, których nie znacie,…

news_obrazek

Czy mieliście okazję startować kiedyś w zimowym rajdzie? Bieg zamarzniętymi szlakami, wyścig psich zaprzęgów, jazda na łyżwach po skutych lodem jeziorach. Wcale nie trzeba wybierać się na Alaskę!


// Bieg Tropem Wilczym

news_obrazek

Nowa inicjatywa biegowa. Angażuje wszystkie zmysły, oddając hołd Żołnierzom Polskiego Podziemia. Zobaczcie jak wygląda start w Koszalinie. Mapa, program i regulamin Biegu Tropem Wilczym 2015.


// WINGS FOR LIFE WORLD RUN 2015: 3…

news_obrazek

Już za 3 miesiące, 3 maja br., odbędzie się druga edycja Wings for Life World Run. Światowy bieg ponownie zjednoczy ludzi w 35 krajach we wspólnym celu. Pobiegnij razem z 4RUN Team!

« późniejsze

1

8

9

10

42

wcześniejsze »