Najlepsi w Spale

obrazek_news

W miniony weekend w Spale odbyły się Halowe Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce. Oto nazwiska świeżo upieczonych medalistów w konkurencjach biegowych. Wśród nich jest również Bartosz Nowicki – jeden z Dyżurnych Testujących naszego portalu.

KOBIETY:

60 m
1. Daria Korczyńska (WKS Śląsk Wrocław) 7,33
2. Marika Popowicz (SL WKS Zawisza Bydgoszcz) 7,35
3. Monika Wieczorkiewicz (OŚ AZS Poznań) 7,41

200 m
1. Anna Kiełbasińska (AZS AWF Warszawa) 23,76
2. Marika Popowicz (SL WKS Zawisza Bydgoszcz) 24,15
3. Anna Guzowska (AZS AWF Warszawa) 24,31

400 m
1. Justyna Święty (AZS AWF Katowice) 54,03
2. Jolanta Kajtoch (AZS AWF Warszawa) 54,19
3. Iga Baumgart (BKS Bydgoszcz) 54,52

800 m
1. Ewelina Sętowska-Dryk (AZS AWF Warszawa) 2.06,04
2. Katarzyna Broniatowska (AZS AWF Kraków) 2.07,04
3. Renata Pliś (Maraton Świnoujście) 2.07,53

1500 m
1. Katarzyna Broniatowska (AZS AWF Kraków) 4.39,07
2. Sandra Michalak (MKS MOS Płomień Sosnowiec) 4.41,57
3. Monika Harasim (AZS AWF Warszawa) 4.41,91

3000 m
1. Wioletta Frankiewicz (AZS AWF Kraków) 9.18,56
2. Urszula Nęcka (MKS MOS Płomień Sosnowiec) 9.22,26
3. Matylda Szlęzak (AZS AWF Kraków) 9.32,69

60 ppł
1. Zuzanna Leszczyńska (AZS AWFiS Gdańsk) 8,45
2. Urszula Bhebhe (AZS AWF Warszawa) 8,47
3. Karolina Jaroszek (RLTL ZTE Radom) 8,50

3000 m chód
1. Paulina Buziak (OTG Sokół Mielec) 12.38,84
2. Katarzyna Kwoka (CWKS Resovia Rzeszów) 13.02,09
3. Justyna Świerczyńska (PLKS Gwda Piła) 13.13,56

MĘŻCZYŹNI:

60 m
1. Dariusz Kuć (SL WKS Zawisza Bydgoszcz) 6,70
2. Robert Kubaczyk (WKS Śląsk Wrocław) 6,71
3. Kamil Kryński (KS Podlasie Białystok) 6,76

200 m
1. Kamil Kryński (Podlasie Białystok) 21,18
2. Robert Kubaczyk (Śląsk Wrocław) 21,27
3. Dariusz Kuć (SL WKS Zawisza Bydgoszcz) 21,30

400 m
1. Jakub Krzewina (AZS AWF Kraków) 46,92
2. Łukasz Krawczuk (Śląsk Wrocław) 47,32
3. Łukasz Domagała (AZS AWFiS Gdańsk) 47,59

800 m
1. Artur Ostrowski (OŚ AZS Poznań) 1.49,42
2. Kamil Gurdak (MKS Stal Nowa Dęba) 1.49,98
3. Łukasz Jóźwiak (AZS AWF Warszawa) 1.50,04

1500 m
1. Adam Czerwiński (WKS Wawek Kraków) 3.48,38
2. Krzysztof Żebrowski (UOLKA Ostrów Mazowiecka) 3.49,18
3. Damian Roszko (KS Podlasie Białystok) 3.49,88

3000 m
1. Łukasz Parszczyński (Podlasie Białystok) 8.01,13
2. Bartosz Nowicki (Śląsk Wrocław) 8.01,14
3. Łukasz Oślizło (AZS AWF Katowice) 8.04,59

60 m ppł
1. Artur Noga (Warszawianka) 7,65
2. Dominik Bochenek (SL WKS Zawisza Bydgoszcz) 7,68
3. Michał Kula (AZS Politechniki Opolskiej Opole) 7,94

5000 m chód
1. Dawid Tomala (AZS AWF Katowice) 19.20,12
2. Rafał Sikora (AZS AWF Kraków) 19.22,15
3. Rafał Augustyn (OTG Sokół Mielec) 19.30,63

GALERIA ZDJĘĆ I DZIEŃ >>

GALERIA ZDJĘĆ II DZIEŃ >>