Największe targi fitness w Polsce, stoisko Moving Comfort i niezwykli goście – mistrzowie Polski w bieganiu i olimpijczycy

obrazek_news

Największe targi fitness w Polsce, stoisko Moving Comfort i Trening Marcina Świerca – wielokrotnego złotego medalisty Mistrzostw Polski w biegach górskich na długim dystansie. Ruszają Targi FIT-EXPO w Poznaniu.

Podczas zbliżających się targów FIT-EXPO fitness and sport park, które odbędą się w Poznaniu w dniach 23-25 maja jeden z najlepszych polskich biegaczy górskich i ultra zaprezentuje sesje treningowe. Marcin Świerc rozpoczął treningi biegowe w 2002 roku. Jako zawodnik specjalizuje się w biegach górskich, zwłaszcza ultra oraz skyrace. Jest reprezentantem polskiej kadry narodowej w biegach górskich i wielokrotnym złotym medalistą Mistrzostw Polski w biegach górskich na długim dystansie.

POBIERZ INFORMATOR DLA ZWIEDZAJĄCYCH 

Największe targi fitness w Polsce

Powierzchnia ekspozycji targowych zwiększyła się o 1000 m2 i wyniesie 3.300m2, w targach weźmie udział 73 wystawców, znajdziecie tam m. in. Stoisko MOVING COMFORT.

Wystawcy zaprezentują sprzęt siłowy, urządzenia typu Cardio czy sprzęt rehabilitacyjny. Wśród targowych ekspozycji znajdą się również suplementy diety, odżywki dla sportowców i parafarmaceutyki. Oprócz tego, będzie można kupić i zobaczyć najmodniejsze w tym sezonie stroje na siłownię, czy fitness.

W tym roku pojawi się blisko 60 nowości, od innowacyjnych oprogramowań, ultranowoczesnych urządzeń do ćwiczeń, po bieliznę.