Największe targi w Europie! Buty i sprzęt jakiego nie widzieliście: 4 RUN na Outdoor Friedrichshafen 2014.

obrazek_news

Kojarzycie legendarne sterowce Zeppelin? Targi Outdoor 2014 odbywały się w halach, w których powstawały. Łatwo sobie więc wyobrazić ogrom i ilość stoisk, które przyszło zobaczyć nam i ponad 20 tysiącom innych zwiedzających.

Po obejrzeniu galerii zdjęć i wideo będziecie bogatsi w wiedze o nowych/butmarkach i zobaczycie sprzęt jeszcze niedostępny w Polsce. Do tego prototypowe modele obuwia i odzieży producentów z całego świata. W wersjach praprapemierowych. Czyli prawdziwy exclusive, jakiego próżno szukać gdzie indziej.

Niemieckie Friedrischshafen i jezioro Bodeńskie to rodzinne miasto Zeppelina. Stąd 114 lat temu wystartował pierwszy, długi na 126 metrów sterowiec. Hale wystawiennicze zajmują obszar 8 ogromnych hangarów, które stanowiły zaplecze Zeppelinów. Obecnie siedziba firma znajduje się nieco dalej, a przestrzeń została oddana w ręce wystawców z całego świata.

Tegoroczny Outdoor odwiedziło 21,912 zwiedzających. Trwające 3 dni targi przyciągnęły wystawców i producentów z całego świata.

Zobacz wideo z targów