Nie trać ciepła!

obrazek_news

Bieganie w czasie, gdy dni stają się coraz cieplejsze, niesie za sobą pewne ryzyko.

Otóż podczas pokonywania kolejnych kilometrów nasza odzież staje się najzwyczajniej wilgotna, a stąd już niedaleko do przeziębienia, czy też przewiania szczególnie na to narażonych okolic ciała.
Doskonałym elementem odzieży, chroniącym nasze ciało są kamizelki sportowe. To właśnie dzięki nim, utrzymywane jest ciepło w górnych partiach naszego ciała. Naturalnie chcemy założyć na siebie jak najmniej (po ciężkiej zimie, w końcu możemy schować zimowe kurtki biegowe do szafy). Kamizelka pomoże zadbać nam o własne zdrowie. Biegacz zawsze powinien „trzymać” ciepło. Nie bez powodu największe gwiazdy biegowe na rozgrzewce przed swoim startem pomimo, wydawałoby się, wysokiej temperatury otoczenia są ubrane w ciepłą odzież.
Kamizelki bardzo często posiadają elementy odblaskowe, które poprawiają naszą widoczność, co z pewnością zwiększa poczucie bezpieczeństwa. W większości modele kamizelek są bardzo praktyczne dla biegaczy. Posiadają kieszeń na klucze lub inne drobne rzeczy oraz miejsce na telefon czy też odtwarzacz mp3.
Polecam kamizelki sportowe jako praktyczną odzież biegową na każde warunki.

Radosław Kłeczek