Niecodzienne wydarzenie: Dynafit X Series Speed Transalp 2015

obrazek_news

Góry to Twój żywioł? Kochasz biegać? Zgłoś się do przygody swojego życia. Alpy czekają! W górach czujesz się jak w domu? Kochasz biegać i masz kondycję? Potrzebujesz wspiąć się wysoko nie tylko po to by zobaczyć niezwykłe panoramy, ale również poczuć wymagającą drogę na szczyt i z powrotem na dół? Lubisz wyzwania i pojedynki z samym sobą i masz duże ambicje? Jeśli marzy Ci się przygoda i wzięcie udziału w wyjątkowym wydarzeniu ten bieg jest dla Ciebie – zgłoś się na Dynafit Speed Transalp 2015.

W dniach 20-23 września odbędzie Dynafit Speed Transalp. 8 wybranych przez jury biegaczy z całego świata, którzy będą gotowi przemierzyć w 3 dni trasę od Zugspitze w Niemczech (Start) do Merano we Włoszech (Meta) zostaną zaproszeni do udziału w tym wyjątkowym alpejskim przejściu.

O start może ubiegać się każdy biegacz górski. Do tej pory pokonanie w ramach Dynafit X-Series tej samej trasy od Zugspitze do Merano przez Alpy trwało siedem dni, ale w tym roku organizatorzy podnieśli poprzeczkę stawiając uczestnikom nowy, trudniejszy cel. Kolejna edycja Speed Transalp będzie trwała trzy dni. Na Zawodników czeka łącznie 4000 metrów podejść i 6000 metrów zbiegów. Biegacze muszą liczyć się byciem od 9 do 13 godzin na trasie na dobę.

Grupę poprowadzi przewodnik górski i zawodnik Dynafit International Team Martin de Villa Javier, który swoim skialpinistycznym i biegowym doświadczeniem dzielić się będzie z drużyną podczas całej wyprawy.

Głównym założeniem Speed Transalp oprócz niezapomnianych widoków i przygody jest uzmysłowienie Uczestnikom siły, jaka drzemie w zespole, wzajemny szacunek dla towarzyszy i poprawa wyników sportowych. Uczestnicy biegu zostaną wyposażeni w kompletny zestaw ubraniowy. Ponadto organizatorzy oferują zakwaterowanie, wyżywienie, usługi przewodników górskich i transport na miejsce startu i z powrotem. Jedyna opłata, jaką ponosi uczestnik to wpisowe w wysokości 150 EURO oraz koszty własnej podróży związanej z dotarciem na miejsce imprezy. Zapisy trwają do 1 sierpnia

Szczegóły, opis trasy i zapisy na http://speedtransalp.dynafit.com

Powrót