Niezbędnik: 10. Półmaraton Warszawski: 2015

obrazek_news

W ten weekend lecimy w jednym z największych półmaratonów w Europie. Zobacz trasę krok po kroku i wpadnij na Expo gdzie jest DUŻA szansa na wygranie butów. I pamiętaj o zmianie czasu! J

W niedzielę 29 marca, ulicami Warszawy pobiegnie ponad 14 tysięcy biegaczy. Będziemy na trasie 10. Półmaratonu Warszawskiego. A już od piątku czekamy na Was na EXPO na Stadionie Narodowym, gdzie będziemy rozdawali buty naszym czytelnikom. Dodatkowo przypominamy Wam o zmianie czasu, tak na wszelki wypadek żebyście nie zaspali na bieg. I informujemy, że nadal istnieje szansa na start. Na miejscu czeka jeszcze kilkaset pakietów startowych.

Zobacz trasę 10. Półmaratonu Warszawskiego: KLIKNIJ

Wygraj buty

Przyjdź na nasze stoisko na EXPO na Stadionie Narodowym, zrób sobie zdjęcie jedyne w swoim rodzaju i wygraj nowe buty, które zaniosą Cię na koniec świata, a przynajmniej powiatu J

Więcej informacji: KLIKNIJ 

EXPO na Stadionie Narodowym, godziny otwarcia:

Piątek, 27 marca: godzina 12-20

Sobota, 28 marca: godzina 10-20

Rekord rejestracji i nie tylko

Do tej pory nadano ponad 14 tysięcy numerów startowych. I rekordowo zapowiada się także sam wyścig. W czołówce biegu zobaczymy ubiegłorocznego zwycięzcę 36. PZU Maratonu Warszawskiego i 9. PZU Półmaratonu Warszawskiego – Victora Kipchirchira – aktualnego rekordzistę imprezy (1:00:48). Wśród kobiet największe szansę na zwycięstwo ma Kenijka Sarah Chepchirchir, której rekord życiowy wynosi 1:08:07. 

Rekord Polski?

Gwarancją sportowych emocji jest obecność Katarzyny Kowalskiej – najszybszej Polki w historii Półmaratonu Warszawskiego. Kasia wygrała półmaraton w 2011 roku z czasem 1:11:27 – teraz wraca, aby zmierzyć się nie tylko z tamtym wynikiem, ale też z rekordem Polski.

Atrakcje dla zawodników i kibiców

Oprócz sportowych emocji na uczestników biegu i kibiców czeka mnóstwo dodatkowych atrakcji. Na 21 km trasy znajdzie się 21 muzycznych punktów kibicowania, na których zespoły muzyczne dopingować będą zawodników zmagających się z dystansem 21,0975 km. Nie zabraknie bardzo lubianych przez uczestników biegu bębniarzy, cheerleaderek, Dj-ów i mnóstwa pozytywnej energii.

Pamiętajcie, że zmieniamy czas!

Przypominamy, że w nocy z soboty na niedzielę następuje zmiana czasu z zimowego na letni, w związku z czym przesuwamy wskazówkę zegarka z godz. 2:00 na 3:00 rano.

Odbiór pakietów startowych: na EXPO na Stadionie Narodowym

Odbiór pakietów startowych będzie możliwy w piątek w godzinach: 12:00 – 20:00 i sobotę w godzinach 10:00 – 20:00 w biurze zawodów na terenie Stadionu Narodowego.

Dodatkowe pakiety startowe

Od piątku czekać będzie 200 dodatkowych pakietów startowych dla chętnych, którzy w ostatniej chwili chcieliby się dopisać do listy uczestników 10. PZU Półmaratonu Warszawskiego.

Relacja z trasy w poniedziałek na 4RUN, do zobaczenia na Expo i na biegu! 

Powrót