Startuje w triathlonie i biegach ekstremalnych. Od najmłodszych lat związany z dziennikarstwem i sportem. Studiował Dziennikarstwo spec. foto na UW,...
To nie jest zwykła książka. Dlatego jesteśmy patronem dzieła, które może stać się Twoim dziennikiem. Nad tym jak go poprowadzisz będzie czuwał Travis, człowiek który na Ziemi dotarł wszędzie. Zmień swoje nastawienie!

Mieliśmy okazję współpracować przy niezwykłym wydaniu książki „Ultranastawienie” autorstwa Travisa Macy. Człowieka, który biegowo walczył na upalnych pustyniach, zdobywał oblodzone szczyty gór i docierał w głąb najstarszych jaskiń na Ziemi.

4RUN jest patronem medialnym książki Ultranastawienie Travisa Macy

Skąd brał na to motywację? Travis odpowiada na to inne pytania, dodatkowo dostarczając Ci dziennik, który będziesz prowadził. Dzięki temu pokonując kolejne strony, weźmiesz udział nie tylko w niezwykłej przygodzie, ale zmienisz swoje nastawienie, zaczniesz powoli osiągać upragnione cele, a być może zdecydujesz się na własną równie piękną przygodę? Bo na to nigdy nie jest za późno.

Sama książka liczy sobie 312 stron, wypełnionych tekstem, zdjęciami i miejscem na własne notatki. To jak je uzupełniać i jak planować zmianę własne nastawienia krok po kroku wskazuje sam autor, Travis Macy.

Co znajdziesz w książce?

Kim jest Tavis Macy: historia

Travis Macy zdobywał oblodzone szczyty francuskich Alp, zagłębiał się do wapiennych jaskiń w Chinach i ścigał się po spalonych słońcem pustyniach Utah. W 2013 roku wygrał słynną Leadman Series, czyli serię wysokogórskich wyścigów biegowych i rowerowych na dystansie ponad 450 km, rozgrywaną w pięciu nieludzkich startach wytrzymałościowych.

Macy dokonał tego wszystkiego, nie korzystając z elitarnego treningu dla profesjonalistów, a nawet nie dysponując nadzwyczajną siłą, szybkością czy gibkością. Na co dzień jest mężem, ojcem dwójki dzieci i pracuje jako nauczyciel angielskiego w szkole średniej.

Ultranastawienie: jaki jest sekret?

Jaki jest jego sekret? Jest nim wyjątkowe nastawienie umysłowe, które nazywa Ultra Mindset, czyli zestaw zasad życiowych, takich jak mierzenie się ze swoim lękiem, pisanie na nowo swojej historii czy opanowanie sztuki zwracania się o pomoc. Korzystając z tych zasad we wszystkich obszarach życia, człowiek jest w stanie realizować cele, które inaczej wydawałyby się nieosiągalne.

On może a ja nie?!

Obrazowe przykłady niezwykłych wyczynów Travisa, pełne chwil zwątpienia tak bardzo podobnych to Twoich własnych i pokonywanie rozterek, dadzą Ci niezwykłą motywację. Uzupełniając książkę i wykonując powierzone przez autora zadania, może nie od razu zmienisz całe swoje życie i wybierzesz się na wyprawę do źródeł Amazonki, ale na pewno zmusisz się do refleksji „on może, a ja nie?!” J

Książka Ultranastawienie: gdzie kupić, cena

„Ultranastawienie” jest dostępne w salonach sieci Empik i w internecie pod adresem: KLIKNIJ

KONKURS – wygraj ją!

4RUN jako patron medialny ma ją dla swoich czytelników, zajrzyjcie na naszego Facebooka: KLIKNIJ

KONKURS