Odkryj z nami trasę 34. Maratonu Warszawskiego!

obrazek_news

Najbliższa edycja Maratonu Warszawskiego zbliża się już dużymi krokami, a więc czas ogłosić trasę wrześniowych zawodów! A miłośnicy biegania mogą się do tego przyczynić – wszyscy chętni będą mogli typować ścieżki biegu na królewskim dystansie na stronie www.maratonwarszawski.com. Uczestnicy, którzy trafnie określą trasę zawodów mają szansę na zdobycie atrakcyjnych nagród.

W najbliższy poniedziałek, 21 maja, punktualnie o 10.00, 12.00, 14.00 i 16.00 na stronie internetowej 34. Maratonu Warszawskiego – www.maratonwarszawski.pl – pojawią się pytania o przebieg trasy biegu. Każdy uczestnik będzie mógł przesłać poprawną odpowiedź na adres: konkurs@maratonwarszawski.com w ciągu dwóch godzin od pojawienia się danego pytania. W temacie odpowiedzi mailowej należy wpisać wyłącznie numer pytania oraz literkę odpowiadającą typowanej odpowiedzi – np. „1C”. W treści maila trzeba podać swoje imię, nazwisko oraz numer telefonu.

Wraz z każdą następną zagadką, na stronie pojawiać się będzie odpowiedź na poprzednie pytanie. W ten sposób stopniowo odkrywana będzie trasę maratonu. Ostatnia zagadka zostanie rozwiązana we wtorek 22 maja, o godzinie 12:00. Wtedy też opublikowana zostanie pełna trasa 34. Maratonu Warszawskiego.

Wśród uczestników konkursu rozlosowane zostaną atrakcyjne nagrody. Na zwycięzcę nagrody głównej czeka wyjątkowy zestaw biegacza: m.in. sprzęt i odzież sportowa firmy Adidas, prenumerata miesięcznika BIEGANIE oraz pakiet startowy 34. Maratonu Warszawskiego! Na pozostałych uczestników czekać będą techniczne koszulki, czapeczki i inne upominki. Szanse na wygraną rosną z każdą poprawną odpowiedzią. A więc do dzieła! Życzymy powodzenia!