Przekazuję jak w bezpieczny sposób osiągnąć mistrzostwo każdego dnia: wicemistrz Polski w Maratonie.

Odchudzanie nie jest wyzwaniem, które należy do najłatwiejszych. Ba! Wymaga naprawdę sporej konsekwencji, umiejętności realizowania planu od początku do końca . Oprócz mocnej woli potrzebujesz więc wsparcia w postaci odpowiednio dobranej suplementacji. Naturalne składniki połączone w odpowiednim specyfiku mogą naprawdę pomóc w zrzucaniu zbędnych kilogramów.

Trzymanie się diety – podstawa odchudzania

Zwróć uwagę, jak wyglądają poszczególne plany dietetyczne. Zawsze określa się w nich potrawy, które należy spożywać, ale także ich ilości ze wskazaniem co do częstotliwości. Nie należy jeść tuż przed snem, nie powinno się z drugiej strony jeść zbyt rzadko, ale obficie. Skuteczna dieta nie polega na głodzeniu się, ponieważ to kończy się albo znacznym pogorszeniem stanu zdrowia, albo efektem jojo (a często jednym i drugim). Wbrew obiegowej opinii jadłospis na diecie może być naprawdę interesujący i całkowicie zaspokajający głód. Dla wielu osób problemem jest jednak przestawienie się na odpowiednią częstotliwość posiłków.

Jeśli ktoś całe życie zjada wczesne, szybkie śniadanie, potem zajada się obiadem gdzieś w przerwie od pracy albo dopiero po niej, a przed snem „dobija” późną, tłustą kolacją – może być w szoku, jak należy się prawidłowo odżywiać. Aby schudnąć i ogólnie prowadzić zdrowy tryb życia, należy bowiem rozłożyć jedzenie w czasie, na przykład na 4-5 posiłków w regularnych odstępach 3-4 godzin. Oczywiście liczy się też ich wartość energetyczna i zawartość odpowiednich składników odżywczych.

Gdy pragniesz schudnąć, nie możesz podjadać pomiędzy posiłkami. Traktowanie pączka, drożdżówki, słodkich jogurtów, cukierków, zapiekanek, batonów i wielu innych „zapychaczy” jako pełnoprawnego jedzenia może utrudnić utrzymanie, a tym bardziej zrzucenie wagi. Zwłaszcza że istnieje coś takiego, jak indeks glikemiczny. I akurat wszystkie słodkie przekąski podbijają cukier gwałtownie, ale ten szybko opada. Rezultat? Wkrótce znów mamy ochotę „na małe co nieco”. Jeśli małym „co nieco” jest kolejny baton, kolejna torebeczka cukierków, trudno liczyć na spektakularne efekty, jeśli chodzi o rzeźbienie sylwetki.

Ogranicz podjadanie poprzez suplementację

Aby trzymać się przemyślanego planu dietetycznego, potrzeba po prostu silnej woli. Ale istnieją także sposoby na „przekonanie” organizmu, żeby nie sygnalizował głodu. Takie substancje naturalne jak ekstrakt z drogocennego szafranu, kofeina czy ekstrakt z owoców tamaryndowca malabarskiego zmniejszają uczucie łaknienia. Po prostu nie ma potrzeby sięgania po przekąski, łatwiej doczekać do zaplanowanej godziny pełnowartościowego posiłku.

Wspomniane substancje znajdują się w unikatowej formule tabletek REDOX Extreme, obok spalaczy tłuszczu, czyli kapsaicyny czy ekstraktu z kory cynamonu. Zażywanie tabletek na schudnięcie o takim składzie ma sens, ponieważ w połączeniu z ćwiczeniami i dietą przynoszą spektakularne efekty. Tkanka tłuszczowa jest spalana intensywniej, a trzymanie się żywieniowych wytycznych staje się po prostu łatwiejsze. Brzmi zachęcająco? W takim razie zamów tabletki REDOX Extreme, które ograniczą niezdrowe podjadanie!

Artykuł powstał przy współpracy z http://www.sfd.pl